Need For Speed

Które wybrać NFS?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Mam zamiar zakupić jakiegoś Need for Speeda. doradźcie mi jaki jest najlepszy bo moge kupić jednego :p. nie licząc Most Wanted (bo grałem) i Shift bo mi nie pójdzie. założe ankiete aby łatwiej było głosować. W postach piszcie co jest fajnego w danej części itp.
dzięki wam za pomoc! o ile ją dostane ^^
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Nie dodałeś Hot Pursuit 2 :p ja radzę kupić Hot Pursuit 2 lub Underground 2. Obie znakomite gry lecz każda ma inne zalety i wady. Dajmy na to Hot Pursuit 2 jest dosyć długi, można odczuć niezłe poczucie prędkości podczas jazdy ale nie ma tam aż tak wiele samochodów. Natomiast Underground 2 jest jeszcze dłuższy, ma sporo opcji tuningu, jest dużo samochodów ale nie odczuwa się już takiej prędkości jak w Hot Pursuit 2. Jeżeli lubisz dużo tuningu i nocne wyścigi wśród pięknych neonów oraz swobodną jazdę po mieście to kup Underground 2 ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak mój uczony przedmówca proponował również proponuję Underground 2, najciekawszy nfs'ów, hot pursuit 2, podobało mi się ze względu na policję, strasznie prości byli, ale ogólnie gra dużo trudniejsza od innych z tej serii, wszystki need for speedy przeszedłem, a hot pursuit nie. Ale ja bym na twoim miejscu kupił Underground 2, fajne furki, i dziewczyny :D
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jak już masz grać w undergrounda to zacznij od jedynki, bo to od niej zaczął się szał na tunningowanie fur w NFS'ach ;) i ogólnie ma lepszą grywalnosć niż dwójka bo w dwójce teraz doświadczysz tylko pikselozy, nawet na dobrym kompie który spełnia wymagania.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mi underground 2 ładnie chodził, na max wszystkim i się nie ścinał i grafika była dosyć ładna, jedynie rozdzielczość miałem nisko ustawioną bo na wyższych to masakra, kwadratowe wozy :xd: Zenek na twoim miejscu kupił bym U2. Jedynka też ma swoje uroki i jest naprawde świetna, ale jej dużym minusem jest brak swobodnej jazdy, to uzupełnienie jest już w dwójce i wg mnie jest to wszystko co potrzeba w porządnej wyścigówce, EA zamiast tych shitów i innych carbonów mogło by zrobić Underground 3 :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Undeground 2 - najlepsza seria moim zdaniem :

-,dużo przewyższa pozostałe
-,grafika nawet ładna nie można narzekać
-,ładnie dopracowane samochody
-,ładne kobiety
-,działa nawet ja srednich kompach nie zacinając się (podobno)

Jeśli masz już kupicć jakiegoś NFS kup Undeground 2 ponieważ to jest jedyny opłacalny wydatek na tą serie.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja sam fanem NFS'ów nie jestem, ale trochę w to grałem (NFS 3, Underground 1 i 2, Most Wanted i chwilkę w Carbona). Mi najbardziej spodobał się Most Wanted, chyba najprzyjaźniejszy z owej serii. Czarna lista, pościgi... to jest to, co potrafi wciągnąć. Jeśli masz coś wybrać, to weź właśnie MW.

Później stawiam Underground'a 2 i 1 .
Edit:

No tak, nie chcesz MW - w takim razie underground 1/2, z lekkim wskazaniem na "dwójkę" - jest bardziej rozbudowany.
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Ja bym wybrał Most Wandeta ponieważ miał dobrą grafikę i klimat z Underground 2 ale Undercover jest nawet nie zły  ;)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Jak już w cos grać to w dobre tytuły a nie w duberelki.

Moim zdaniem najlepszą częścią jest Undeground 2 ze względu na to że ma ładna grafike i się nie zacina co się zdarza w innych grach.

Już dziś dostałeś warna za takie posty jak ten. Jak masz pisać tak krótkie i beztreściowe teksty, to następnym razem dwa razy się zastanów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom