Naprawa Oka Innosa - Brak Opcji

Status
Zamknięty.

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Cześć
Gram na modzie L'HIVER na DX11, jestem w 3 rozdziale gry, ukończyłem Jarkendar, szpon Beliara oddałem, jestem paladynem, zebrałem Vatrasa, Xardasa i Pyrokara w Słonecznym Kręgu w celu naprawienia Oka Innosa.
Oprawa klejnotu także jest naprawiona przez Benneta oraz mam bagienne ziela, ale gdy rozmawiam z Vatrasem przy słonecznym kręgu to nie ma tam opcji dialogowej.
Jest tylko "Co z okiem Innosa?". A on wtedy tłumaczy, że trzeba się zebrać przy słonecznym kręgu itp.
Mogę coś zrobić ?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Nie grałem w L'HIVER, wiem tylko, że on dosyć mocno ingeruje w mechaniki gry. Więc polecam Ci przeczytać dziennik, może są tam jakieś dodatkowe wytyczne potrzebne do rytuału. Wiem też, że DX11 powoduje problemy, może spróbujesz go wyłączyć na chwilę. Próbowałeś rozmawiać z Xardasem albo Pyrokarem zanim chciałeś oddać oko Vatrasowi? Masz na pewno 3 bagienne ziela i naprawione oko w ekwipunku?
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Chodzi Ci, czy rozmawiałem z którymś z nich jak już wszyscy stali przy kręgu ? Jesli tak to z Pyrokarem bodajże zagadałem, zanim z Vatrasem porozmawiałem. Tak mam i to i to
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
w tego moda nie grałam, ale pamiętam że też miałam problem z okiem tylko nie pamiętam czy w nk czy w którymś modzie do niego, kilka razy latałam dookoła tego kręgu zagadując do każdego po kolei, głowy nie dam ale wydaje mi się że któryś z magów w końcu sam zagadał ;)
a i jest jeszcze jedna ważna rzecz odnośnie modów, granie na kodach kopie grę, więc nie polecam, a jeśli zajdzie taka potrzeba, należy wyłączyć konsolę przed zapisaniem gry  ;)
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
abi napisał:
a i jest jeszcze jedna ważna rzecz odnośnie modów, granie na kodach kopie grę, więc nie polecam, a jeśli zajdzie taka potrzeba, należy wyłączyć konsolę przed zapisaniem gry  ;)
Nic nie zrozumiałem. Przecież nikt kodów nie używał. I jak to "kopie" grę ? I jak wyłączyć konsolę przed zapisaniem gry, mógłbyś bliżej sprecyzować ? :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Chodzi o to aby nie zapisywać gry gdy masz włączone kody. Włączasz komendą "bmarvinb", a wyłączasz komendą "b42b". Dopiero gdy wyłączysz możesz zapisać grę.
Oczywiście jak nie używałeś kodów to Ciebie nie dotyczy.

Co do "kopania gry". Po prostu gdy się zapisze z włączoną konsolą mogą występować różne bugi. Nieraz znikną Ci jacyś NPC, innym razem jakieś zadanie się spieprzy, a jeszcze innym to cały zapis się zepsuje i już go nie wczytasz.
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Dobra dzięki za wytłumaczenie. Raz użyłem, aby pojawić Xardas'a bo mi gdzieś zniknął, a o tym wychodzenia z marvina nie wiedziałem, dzięki.
 
Problem z Okiem rozwiązałem, Bennet mi się zbugował. Bo jak wczytałem inny save sprzed 4h i doszedłem do Benneta, to tym razem jak mi naprawił oprawę, to w Oku Innosa w eq było opisane, że ma całą ramkę. A wcześniej nie było tego opisanegona na itemie, a w q logu i tak było napisane, że Bennet naprawił oprawę.
 
Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)
 
 
być może się zbugował dlatego że nie wyłączyłeś konsoli przed zapisem - abi
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
No i fajnie. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom