Najwyższy Punk

Status
Zamknięty.

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Często się zastanawiałem gdzie jest najwyższy punk w Gothicu 3. Są duże i małe góry ale gdzie jest najwyżej, jestem ciekaw co tam jest i jak to wygląda i wogóle jest możliwe dostać się tam.

1. Gdzie jest najwyższy punk w Gothicu 3 i czy da do niego dojść

2. Gdzie jest drugi z najwyższych punktów w Gothicu 3

3. Gdzie jest najwyższy punkt do którego można się dostać

Mam jeszcze kilka pytań inych podobnych.

4. Gdzie jest najniższy punk W gothicu 3 i czy da się do niego dojść

5. Gdzie jest drugi z najniższych punktów w Gothicu 3

6. Gdzie jest najniższy punkt do którego można się dostać

Proszę o odpowiedź jestem bardzo ciekaw i czy wogóle jest takie miejsce ale w końcu musi być, bo gdzieś musi być najwyżej i najniżej.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Poiwedz mi kolego Ty jesteś n00b czy kto ?? Bo czytam już kolejny Twój temat czy tam post, obojętne co i wszędzie sie o coś pytasz ... A jaka księga, a czy w GI są jakieś rośliny, które coś dają, a czemu ten klucz jest w 6 rozdziale, a czemu nie wypada mi ruda w 1 części Gothica, bo jak grałem w 3 to mi wypadało, a czemu nie moge wbić lvlu większego od 8 ?? Bo tam gdzie poluję to mnie zwięrzęta zabijają, a nie chce iść do 2 rozdziału, nie mogę znaleźć chrząszczy, a temat z najwyższymi punktami w GIII to to już jest jakaś kur** masakra ... Skąd Ty sie urwałeś, to wszysto jakaś prowokacja z Twojej strony czy masz na czole napis kretyn ?? Bo ja już nie wiem jakich mam słów użyć na widok Twojego Nicku i postów ... Tragedia <_<

Niestety, obraza usera, offtop, kiedys juz warna za cos podobnego dostałes. Wiem ze ciezko walczyc z emocjami bo sam mam z tym problemy ale staraj sie nastepnym razem.

Autor tez dostanie warna, temat kompletnie bez sensu i napisany zeby nabic posta - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom