NaJwĘkSzE głupoty w Gothicu!

Czy takie dziwactwa przeszkadzają?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Nakatumi

New Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
11
Kiedy grałem w gothica natrafiłem na wiele dziwnych zachowań. np: Kiedy Baal zaprowadzał mnie do obozu na bagnach chciałem mu pomóc w pokonywaniu bestii, lecz kiedy wyjmowałem broń on kazał mi ją schować, a jeśli tego nie robiłem to naparzał na mnie!

A co wam się przytrafiło?[/b]
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
to sie zdarza...AI nawala czasem...co zrobić. Ale i tak gothic jest the best i w ogóle rulezzz
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Raczej nie ciekawy za to jestem co ty byś zrobił gdyby facet stał przed tobą z wyjętym mieczem i mimo ostrzeżeń nie chce go zchować (zwłaszcza w takim miejscu jak kolonia górnicza0 :?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
QUOTE Raczej nie ciekawy za to jestem co ty byś zrobił gdyby facet stał przed tobą z wyjętym mieczem i mimo ostrzeżeń nie chce go zchować (zwłaszcza w takim miejscu jak kolonia górnicza0 :?

Zgadzam sie :wink: ale przeciez mógby zobaczyc ze chcemy mu tylko pomuc pokonac bestie
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Przecierz to jest gra 8) . Tam wszystkie postacie mają sztuczną inteligencję i nie myślą jak normalni ludzie
tongue.gif
! A pozatym gra jest spox.
smile.gif
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Jak kogos nawalisz troche i cie goni i mu uciekniesz, a potem wrócisz do niego to on zapomina o całej sprawie. Mozna tak lac i uciakac do skutku i to jest własnie takie troche :evil: niedopracowane!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
To tak, jak bug z wykonaniem questa dla Scattiego- chce, abyśmy walczyli na arenie, ale jakoś nie jest szczególnie aachwycony z (naszej) wygranej...
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja raz jak ścierwojady zabijałem jeden wszedł we mnie i nie mogłem go atakować a on mnie mógł
sad.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
ja mialem problem z dzwiami i kratami przechodzilem przez nie choc byly zamkniete
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom