Najlepsza Zbroja W Arcanii

Status
Zamknięty.

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
gram po raz drugi w G4 i chodzac po okolicy Setarrif znalazłem miejsce całkiem przypadkiem gdzie była najlepsza w całej grze zbroja strzeżona przez kilku orków zbroja nazywa sie ''Setarrifski Pancerz warstwowy '' :lol: oto ona; http://yfrog.com/66pancerzj
była tam tez tarcza i kilka mikstur w skrzyni a tu mapa to dokladnie jest na wschód od bramy głownej w Setarrif ; http://yfrog.com/9gmaparhqj
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
hmmm ja juz nie mam skad wziasc lepszej wiec sugerowalem sie tym ze juz nie ma nigdzie i od kogo dostac :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Myrtański kirys z magicznej rudy

Ciężki pancerz. Zbroja paladyna w całości zrobiona z magicznej rudy, wykonana w Wielkiej Kuźni. Najlepsza zbroja ciężkiej piechoty..

340 do Pancerza
+100 Zdrowie
+50 Wytrzymałość
+12 Regeneracja zdrowia
+7 Umiejętności walki wręcz
+7 Regeneracja wytrzymałości​

Hmm? Masz coś więcej do powiedzenia?

PS. Twoje tematy są spamerskie! Nie mogłeś zrobić jednego wielkiego?
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
gdzie taki pancerz jest? :rolleyes:

PS. Twoje tematy są spamerskie! Nie mogłeś zrobić jednego wielkiego?

dobra wiecej sie nie odzywam .. moze i masz troche racji ale takiego tematu o zbroi nie ma a to ze ja uwazalem ze mam dobra zbroje to coz bylem w bledzie ale dzieki temu dowiaduje sie ze sa lebsze wiec nie wiem w czym problem :p

w dodatku nie pisze się posta pod postem - szkeleton
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie lepiej zrobić jeden temat np. "Ciekawostki - Arcania" i w nim dawać takie "znaleziska"?


A zbroje się robi samemu.
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
Ciężki pancerz. Zbroja paladyna w całości zrobiona z magicznej rudy, wykonana w Wielkiej Kuźni. Najlepsza zbroja ciężkiej piechoty..

340 do Pancerza
+100 Zdrowie
+50 Wytrzymałość
+12 Regeneracja zdrowia
+7 Umiejętności walki wręcz
+7 Regeneracja wytrzymałości

powiesz szkeleton jak zrobic ta zbroje? :lol:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja ten przepis znalazłem w skrzyniach w wieży Xardasa. Znaczy 4 przepisy bo można zrobić każdą zbroję myrtańską (myrtański skórzany kirys itd.). Ogólnie potrzebujesz wszystkich składników z Wielkiej Kuźni oraz tą magiczna esencję.
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
dobra jestem u Xardasa znalazlem przepisy i fakt jest ze sa rózne zbroje tak jak mowisz wydaje mi sie jednak ze zeby móc zrobic taka zbroje http://yfrog.com/2harcania2010112917104973j trzeba by bylo przez cala gre zbierac skladniki i nic nie produkowac bo jak widac mi duzo skladnikow brakuje najgorzej jest wiadomo z ruda ktorej sa znikome ilosci w calej grze a druga sprawa to szkiel piszesz o zbroi co ma 340 do pancerza i nie ma tam takiego przepisu :huh: wiec co z nim?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja mam niemiecką wersję i zdeczka zmienione parametry broni oraz zbroi. W dodatku ja miałem składniki na 2 takie zbroje, nie wiem jak ty.
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
moze dlatego masz wieksze opancerzenie tej zbroi ale wiesz co ja wczesniej robilem se jakas kusze i miecz :( i to był bład bo tyle magicznej rudy nigdzie juz nie znajde tym bardziej w kuzni juz bylem wogóle to 3 razy przeszedłem swiat prawie dookola i nie bardzo jest gdzie szukac rudy:( szkoda
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom