Nagrody

Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Jak niektorzy zauwazyli, idzie przyznawac czy odbierac nagrody, ale zaloze sie, ze idea nie bylo to, iz kazdy byndzie mogl kazdemu motac w pasku nagrod, a zajmowalyby sie tym tylko wazne persony z moderatorni. Totez moje pytanie brzmi tak:

Naprawicie czy wywalicie ?

W sumie zbedna zabawka, wiec przychylalbym sie do drugiej opcji.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Generalnie nie ogarniam po cholerę to jest. Osób które mają np. więcej niż 1000 postów jest masa, a nagrodę posiadają 3 osoby. W sumie to nie jest to potrzebne i powinno się IMHO wywalić. A zająć się w końcu sprawą blogów.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ano, na pewno jakiś cel w tym jest ;) To, że każdy każdemu może przyznać nagrodę, nie jest zamierzonym celem, więc będzie naprawione. Niemniej, bardziej wolę system Nagród od blogów. Z których instalacją podobno są problemy. Pojawi się parę wpisów i koniec.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To bajerek dograny prze kaca, aczkolwiek bajer jak bajer. Znudzi się. Mnie niepotrzebne nagrody tego typu i tak wiem co jestem warty ;p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bajerek będzie miał zastosowanie gildiowe.
Nie można sprecyzować ustawień na usera tzn przywódcę, więc będzie na grupę administracyjną. I oni będą przyznawać nagrody z nakazu przywódcy.
Ma być to miły dodatek do rywalizacji między i w samych gildiach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W wypadku zastosowania w gildiach to opcja jest sensowna.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tylko dlatego została wgrana/testowana, by w niedalekiej przyszłości używać ich właśnie w gildiach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
aczkolwiek nadal twierdze, że wszystkie takie informacje lepiej byłoby pakować do wnętrza profilu :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Gdzie nikt nie zagląda, da.
Ma to być atrakcja, o którą będą starać się nowi członkowie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To dziwne... my razem mamy prawie 20 tyś wyświetleń profilu. Tak więc twój argument jest dość naciągany. Wystarczy spojrzeć w ranking userów by zobaczyć że każdy ma sporo wyświetleń.

Taki Elle ma ponad 11tyś wyświetleń.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
To dziwne... my razem mamy prawie 20 tyś wyświetleń profilu. Tak więc twój argument jest dość naciągany. Wystarczy spojrzeć w ranking userów by zobaczyć że każdy ma sporo wyświetleń.

Taki Elle ma ponad 11tyś wyświetleń.
Ja mam na przykład magiczne 555 wejść
Jeszcze tylko 111 potrzebuję :trollface:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Im aktywniejszy użytkownik tym więcej ma wejść. Lub im bardziej kontrowersyjny.

Jesteś tu od niedawna, więc nie spodziewaj się cudów.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Argument minimalizmu też do mnie nie przemawia. A w widoku tematu jest to wyróżnienie, dla tych, których na nie zapracowali.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dobrze wiemy, że nic do ciebie nie przemówi. Wyraziłem tylko swoje zdanie w tej tematyce.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Sporo użytkowników w takim razie powinno mieć z 5 nagród już na wstępie.

Ale ja chcę tylko jedną. Dajta mi barda ;p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie wiem o co kaman, ale jeżeli chodzi o naliczanie odwiedzin na danym profilu, to od miesiąca (około) liczba nie przyrasta. Ma to związek z sypiącym się serwerem, czy czym tam...?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Jeśli będzie to miało związek - nie ma problemu. Ale po co te bajery w stylu "1000 postów"?

Nevermind.

Poza tym nie ma co blogów porównywać go nagród, bo są to dwie zupełnie różne płaszczyzny które naprawdę ciężko porównywać pod jakimkolwiek względem. Przynajmniej według mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom