Na Którym Poziomie?

Status
Zamknięty.

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Na którym poziomie najlepiej jest iść na cmentarzysko Orków Ja mam 14 i tak sobie z orkiem żołnieżem radze, że często mnie zabja mam 70, średnią zbroje świątynnego strażnika i +15 z pierścieni, wie może ktoś też gdzie można znaleś bąć kupić amulet obrony przed bronią. Bo pamiętam kiedyś jak byłem u brata ciotecznego to on już na 9 lvl był w 3 akcie i miał amulet 15 obrony przed bronią ale niestey niepamięta gdzie go znalazł, może wy wiecie. Jeżeli macie jakieś wiadomości Pomużcie Mi!!!
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Na 14 poziomie możesz spokojnie iść do Cmentarzyska Orków. To znaczy ja sobie radziłem bez problemu na 14 pozniomie..oczywiście grając bez kodów bo tylko lapsy,lolki i cieniasy grają na kodach :pPP Amulet o który cj chodzi powinien mieć ten guru co nauczał wszytkich nowicjuszy magi Sniącego albo jeszcze Cronos.
Pozdrawiam
wink.gif
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Dzięki, ale chociaż jak walcze z Orkiem Żołnieżem to jak on mnie zatakuje to mi sie coś przycina i niemoge atakować, a co do amuletu to Szukałem u Cronos'a i Ball Cadr'a, i niebyło u Ball Cadar'a niebyło wcale amuletów a u Cronosta niebyło żadnego który broni brzed bronią ale i tak dziex.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Daruj sobie obronę człowieku : P
Załatw sobie czym prędzej 'Prawo Kruka', później zaś Miecz Blizny. Dobij do ok. 70 siły, walkę bronią jednoręczną na max. Do późniejszych rozdziałów trudno będzie o porządną broń dwuręczną. Z odpowiednią szybkością ataków wykończysz orków zanim zdążą pomyśleć o ataku. Prawdę mówiąc będąc już tak daleko w grze (chociaż ja zwykle na 11lv dołączam do gildii...) twoja obrona to ostatnie zmartwienie. Więcej 'mocy!'. Orkowie nie powinni sprawiać ci większych problemów.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
wiesz co Arcane on idzie na Cmentarzysko Orków, po próbie przebudzenia Śniącego nie? więc żeby zdobyć Prawo Kruka ( to miecz Kruka) musiałby go najpierw pobić, a z tym będzie ciężko. Miecz Blizny też żeby zdobyć trzeba Bliznę pobić, a tak wogle to chyba (chyba) miecz Blizny wymaga więcej niż 70 siły. poza tym przed pójściem na Cmentarzysko Orków, można zostać Magiem, Strażnikiem, Strażnikiem Świątynnym, albo Najemnikiem, a wtedy ma się lepszy pancerz. jeśli grasz Gorlik jako koleś z bractwa to możesz mieć magie do 4 kręgu, a wtedy możesz wymiatać Ognistą Burzą i orkowie nie będą sprawiać problemów. Jeśli grasz magiem to też możesz się nauczyć korzystania z run. A jeśli grasz Strażnikiem albo Najemnikiem to faktycznie powinieneś zdobyć jak najlepszą broń 1-h, a jeśli nie masz poziomu mistrzowskiego w walce bronią 1-h to się podnieś do mistrza. poza tym w Cmentarzysku Orków jest tylko jeden Ork-Żołnierz a tego można załatwić z kuli ognia ( bo sie spala zanim do ciebie dobiegnie ).




Pozdrowienia - pepon
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Dzięki sprubuje odu sposobów, a włąśnie jak zatakuje Blizne albo Kruka to czy strażnicy na mnie nienapadną.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Eh, Prawo Kruka zdobywam zaraz po możliwości wejścia do domu magnatów, czyli nawet przed dojściem do jakiejś gildii. Więc mi nie mów, że będzie ciężko bo jakoś zawsze tak robiłem... Idziesz spać do rana, biegiem do zamku, następnie do pokoju Kruka, jak jeszcze w łóżku leży i zaczynasz pruć. Zanim obróci się jak trzeba, wykaraska się z kąta, wyciągnie broń i zaatakuje będzie zwijał się na ziemi....

QUOTE Dzięki sprubuje odu sposobów, a włąśnie jak zatakuje Blizne albo Kruka to czy strażnicy na mnie nienapadną.

Napadną, dlatego miecz Blizny skołujesz później.
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
ja mam tylko jedno pytanie jak mozesz miec srednia zbroje straznika swiatynnego idac na cmentarzysko orkow???przeciez srednia zbroje straznika dostaje sie dopiero po wykonaniu tej misji...a co do poziomu to wystarczy napewno , ja mialem miecz nadzorcy i dobrze sobie radzilem


pozdro :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom