Myszka Nie Działa ;/

Status
Zamknięty.

TonyJajco

New Member
Dołączył
23.5.2008
Posty
7
No więc chciałem sobie zagrać w gothica, ale LPM mi nie działa. Gdy nacisnę LPM aby bezimienny wziął przedmiot to nie reaguje. Tak samo jest z postaciami. Najdziwniejsze jest to, że gdy nacisnę, aby np. użył drabiny, to jej używa. W ustawieniach wszystko patrzyłem i ustawiałem. Nie wiem co zrobić.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Sprawdź na innej myszce czy problem też występuje.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Nie samym przyciskiem myszki da się podnosić rzeczy. Zdaje mi się, że grałeś pierw w Gothic'a II. Niemniej oprócz wciśnięcia LPM wciśnij klawisz 'W' odpowiadający za ruch do przodu.
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
U mnie działa tak... żebym mógł podnieść przedmiot/założyć to muszę dać Ctrl+W spróbuj może u ciebie tez działa jak nie to coś w ustawieniach!

Kolego spójrz post wyżej. Nie wniosłeś nic nowego do rozwiązania problemu, tylko powieliłeś post. Na razie skończy się na ustnym upomnieniu.
 

TonyJajco

New Member
Dołączył
23.5.2008
Posty
7
przezwyczaiłem się do sterowania z gothica II i dlatego tak było. Dzięki Dragon za pomoc.
edit : mam kolejny problem. gdy gram, w pewnym momencie gra mi się wyłącza i pokazuje się jakis błąd systemu. co poradzicie?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jaki jest to błąd systemu?
Opisz go, bo słowo "jakiś" nie za wiele nam mówi.
 

TonyJajco

New Member
Dołączył
23.5.2008
Posty
7
pisze tak :
Wystąpił problem z aplikacją GOTHIC i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.
Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone.
Przekaż informacje o tym problemie firmie Microsoft.
Utworzyliśmy raport o błędach, który możesz nam przysłać. Raport ten zostanie potraktowany poufnie i anonimowo.

Zrobiłbym screena, ale gdy robię print screen to nie widać tego błędu.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
wiem jaki to blad czasami sie tak dzieje, czasami nawet jak za duzo sie gra albo gra jest zle zcrackowana albo poprostu blad jakis plikow sprobuj reinstall gothica.
 

tankian

Debile
Dołączył
9.8.2008
Posty
6
jak myszka nie dziala to ja nakarm serkiem
a na powaznie, przelec giere antywirusem, przeinstaluj, zainstaluj patcha .itp itd
 

TonyJajco

New Member
Dołączył
23.5.2008
Posty
7
eh.. znowu pisze to samo, gdy mam wejść przez bramę do gomeza. przed reinstallem też tak było. co poradzicie?
 

ShadowDiego45

New Member
Dołączył
13.8.2008
Posty
12
Albo tak zwany błąd "Gothic.exe". Mam rację?
Jeśli tak spróbuj pobrać z internetu plik "Gothic.exe" i wgrać w folder z grą (C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System\)

Kiedyś mi pomogło lecz nie wiem czy i tobie to zadziała :)

Pozdro!
 

TonyJajco

New Member
Dołączył
23.5.2008
Posty
7
po 1 nie "z netu", tylko z neta, a po 2 - to po co pisać na tym forum że ma się problem? może od razu iść do sklepu po nową grę?
shadow - zaraz obczaje twoj pomysl.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
To jest Gothic.exe czytac nie umiesz, towrzyszu?
Przeinstaluj lepiej sobie gre ,a jak masz Gothica piratke to..no coz takie bledy sie zdarzaja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom