My Band

Status
Zamknięty.

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Mam z kolegami zespół amatorski ale nawet spoko. Nagraliśmy sześć utworów. Jak mam dostać warna za niepotrzebny temat to niech tak się stanie. Zespół metalowy bez perkusji. Link -> http://www.members.lycos.co.uk/przemkowcity. Jak ktoś chce to niech zaglądnie na download tylko trzeba się zarejestrować. Jak chcecie to ściągajcie muze "szatan każe" w downloadzie i komentujcie. Pozdro
 

Fraton

New Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
22
zespuł fajna sprawa chyba posłucham sobie tej muzy . zycze powodzenia!
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Sorry ale musze troche skrytykować . Sam gram w zespole metalowym i powiem to co myśle .Jeśli chodzi o wokal to moge powiedzieć tylko tyle , że albo nie przeszliście mutacji albo sobie robicie jaja . Tekst beznadzieja , zero przekazu i temat też do bani . Gitara - Brak doświadczenia kompletnie . Podstawowe taby grane cały czas w jednym tempie .

Moja rada dla was :
1.Zmieńcie temat na jaki piszecie teksty bo jeśli ktoś was polubi to wkońcu znudzi mu się słuchanie ciągle "szatan szatan szatan"
2.Jeśli nie macie perkusji to wystarczy jakiś program muzyczny w którym bedzie stopa , werbel i hihat - ja z moimi kumplami tak zaczołem
3. Ćwiczyć Ćwiczyć Ćwiczyć !!

Pozdro ...
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
No wiadomo, że nie wymiatamy. Ja osobiście przeszedłem już mutacje głosu. Zresztą ja do nich dołączyłem niedawno i śpiewałem tylko w dwóch. A mój głos i tak się za bardzo nie wyróżnia. Zresztą jeśli chodzi o gitarzyste on też nie jest mistrzem bo gra od niedawna. A te utwory powstają szybko. Wymyślamy szybko jakiś tekst, gitarzysta musi tylko dopasować jakiś rytm i zagrać coś na podstawowych tabach. Mimo, że możemy się spodziewać ostrej krytyki ze strony specjalistów i tak już mamy swoich fanów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom