Mu Online

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Chciałbym pokazać wam gre, w którą grałem przez 3 lata i na expiłem 720 lev, teraz w nią nie gram, ale zawsze moge dać dobrą rade.

MU Online to gra, umożliwiająca użytkownikom z całego globu ziemskiego egzystowanie w fantastycznym świecie. Rzeczone uniwersum wykreowano w oparciu o kontrowersyjną teorię, spopularyzowaną za sprawą twórczości literackiej Jamesa Churchwarda, na temat istnienia w czasach prehistorycznych kontynentu o nazwie Mu, który ostatecznie wraz z rozwiniętą cywilizacją został pochłonięty przez wody Oceanu Spokojnego.Wśród dostępnych postaci bohaterów znalazły się następujące profile osobowe: Ciemny Rycerz, Wróżka, Mroczny Czarodziej i Magiczny Gladiator. Prawdopodobieństwo powtarzalności herosów pod względem wizualnym jest dość niewielkie, dzięki obowiązywaniu blisko stu tysięcy kombinacji uzbrojenia, opancerzenia i innych przedmiotów.

Gre można ściągnąć z:
http://dagger.gameborder.com/files319/Glob...ller_062408.exe
A strona o grze:
http://globalmuonline.gamersfirst.com/
 

bartus

New Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
7
Ja gram w MU już długo z 3,5 roku spokojnie. Grałem na globalu ale już przeształem miałem 216lvl Blade Knight.

Teraz gram na Dark Starsie (x900) Blade Knightem oczywiście 388rr mam wszystkie sety dla DK/BK exc +9/+13
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Grałem kilka razy u kumpla w tą gierkę,niestety na jakimś prywatnym servie.Powiem szczerze że gierka fajajna i bardzo mi się spodobała,lecz niestety mój net nie pozwala mi na pogranie w nią,a szkoda.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Widzialem ja nawet na zywo mialem w nia grac ale nigdy nie zaczalem podobno do Diablo..ale slyszalem ze na globalu syf ;d
Wiec jak zaczne to chyba priv.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Sprubujcie Energy Mu albo Energy Of Mu, jest jeszcze Dark site.
To sąnajlepsze servy jakie znam. I dużo polaków :D :D.
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
Grałem kiedyś w Mu Online- na globalu :) ale szybko mi się znudziło bo nie lubię bardzo wolno nabijać lvl'i dlatego przerzuciłem się na Heroię- jak dla mnie był to najlepszy prywatny serwer :) ale niestety został skasowany ale także dołączony do Mornii :) a ja znowu musiałem zaczynać grę od początku :) i dalej nie raz pogrywam w Mornię :D naprawdę dobry serwer :) bardzo polecam.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
CYTAT
i dalej nie raz pogrywam w Mornię naprawdę dobry serwer bardzo polecam.

A mógł byś dać mi link bo nie mogę znaleźć?
 
Do góry Bottom