Mu Online

Jaki jest twój ulubiony server na Mu?


  • Total voters
    0
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Na forum jest temat o WoW'ie to o Mu też powinien być :lol: .
Jakby Ktoś nie wiedział dam opis:to gra w której na początku wybierasz rasę(DarkKnight(po queście BladeKnight)DarkWizard(po queście SoulMaster)FairyElf(po queście MuseElf)MagicGladiator(od 220 levelu inną postacią)DarkLord(tak jak MagicGladiator))
Maks. postaci to pięć.Fajna gra ponieważ maks level to 350 ale po nim jest rr(reset)czyli bijesz levele od początku,ale szybciej.
Typy Serverów:Vip-Musisz kupić przepustkę
non pvp-bez zabijania innych
pvp-bijesz wszystko co się rusza.
Adres servera Dark Stars Future :http://www.ds-mu.eu/
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Grałem w MU. Fajna gra, ale szybko się nudzi. W sumie jeśli gra się z kolegami, jest nieduży mnożnik expa i się poleci gdzieś razem w party, to można się fajnie bawic, ale jak już mówiłem szybko się to nudzi. Najciekawsze jest wbijanie pierwszego resa, potem siepiesz tylko w kółko moby. I za każdym razem (po każdym resie) te same. Moja ulubiona profesja - Dark Lord.

Tak poza tym to nie rozumiem Twojej sondy. Jest mnóstwo serwerów Mu Online, a Ty tutaj podajesz 5 i się pytasz, które najbardziej lubimy. Ja np. grałem na globalu, Frienz Mu i MuRekord ;p A o podanych przez Ciebie nigdy nie słyszałem.
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
CYTAT


Tak poza tym to nie rozumiem Twojej sondy. Jest mnóstwo serwerów Mu Online, a Ty tutaj podajesz 5 i się pytasz, które najbardziej lubimy. Ja np. grałem na globalu, Frienz Mu i MuRekord ;p A o podanych przez Ciebie nigdy nie słyszałem.

No wiem Dark Stars i Ultima są mało znane ale żeby nie słyszeć o Dark Stars Future?
A właśnie podaj linki do Frienz Mu i MuRekord
 
Do góry Bottom