[MU Online]Opinia

Status
Zamknięty.

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
A co sądzicie o grze Mu online :?: , jest dość wciągająca i można naprawde długo w nią grać, grafikajest dobra, są do wyboru 3 rasy:wojownik,mag,elfka.Elf ma specjalne właściwości a mianowicie może rzucać aury obrony i ataku a do atakowania używa łuków i kusz.Noi co by tu więcej o niej powiedzieć...hmm powiem jedno
www.muonline.com =]
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Taaa Jedna z moich ulubionych gier
biggrin.gif
Gralem w nia dosyc czasu
tongue.gif
(Od wakacji).Odwiedzilem duzo servov
biggrin.gif
Podales strnoke globala , moim zdaniem nie oplca sie tam grac
biggrin.gif
(lagi,hackerzy,brak all map i broni,ja sam tam dlugo nie zabawilem,dk 52lvl)jezeli na serio ktos chce se fajnie pograc to radze poszukac jakiegos spoko priva.
smile.gif
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
o MU już było sporo tematów ... grałem kiedyś, teraz to tylko jak naprawdę nie mam co robić to odpale MU na serwerze kolesia, ale ogólnie szybko się nudzi.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Sprostowanie: Do wyboru są 4 postacie a czasem 5:) podstawowe : elf,mag,wojownik. po nabiciu którąś postacią 210 lvl dostajemy Magic Gladiatora a na niektorych servach Dark Lorda... ja gram w mu:) lvl 306 i 10 resetów Blade Knightem. Elfem mam 321 i 5 resetów a Magiem 265 i 15 resetów:p
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
No ja bym sobie w to chętnie pograł, ale nie za bardzo wiem jak to ściągnąć! Czy do mniejszych serweró ( jeżeli ktoś zna adres proszę, żeby podał) potrzeba ściągnąć instalatora z www.muonline.com czy na tych serwerach jest instalator do ściągnięcia rposzę pomóżcie!
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Na kazdej stronie prv serva powinien byc podany clieant jaki ten server obsluguje i patch badz launcher i wystarczy wtedy to sciagnac ,zainstalowac clieanta
tongue.gif
,wkleic patcha i jazddaaa
smile.gif


P.S Male sprostowanie Mg jest od 220lvl a Dl od 300 =]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
lisk.no-ip.org <- IP servera
Lisek MU <- Nazwa servera
Exp koło 200 (o ile pamiętam)
Bless, Soul w sklepie, Chaos nie. Sety Guardian, Dragon i Legendary w sklepach. Zaklęcia do Hell Fire'a
Mało ludzi, bo wystartował kilka dni temu. Admini to moi znajomi, więc jakby ktoś się pytał - serv polecony przez Arukane (wiedzą o kogo chodzi). Na przyszłość nie cheatować, nie chackować, nie dupe'ować a server rozwinie się szybko i sprawnie.

PS. Czytać regulamin działu! Swoją drogą temat był dziesiątki razy...
PS2. Opinii umieszczać nie muszę... Bo raczej każdy wie co o niej sądzę -m0c!
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
mi osobi[cie sie podoba sam mam 20 lvl postac wojownika w sumie nie ma sensu ale ludzie sprawiaj ze jest super
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
czy ja musze coś wyjaśniać?? spójrzecie na mojego avka bo to logo legendary seta z MU, gra jest wyrąbista i SM i MG Rulezzz
tongue.gif


cóż ja grałem na 4 priv. servach-Dragon MU,Marinet,Planet Moon i Space MU
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Ja troszq na globalu,Mu Empire,BnB,Troszeczke na Marinecie
tongue.gif
,oraz ostatnio przejsciowo na YthlenMu,
 
A

Anonymous

Guest
hehe ja też gram w MU ale teraz zaprzestałem ponieważ gram w gothica!!
biggrin.gif
Mu to bardzo wciągająca gra która ma dużo grywalność!!ja niestety ostatnio trochę się zraziłem do gry MU ponieważ okradł mnie Polak o nazwie blles
sad.gif
dał mi trade ja potwierdziłem wyszło mi z gry wchodzę ponownie i widzę mojego dk gołego
ohmy.gif
sad.gif
a i jeśli macie jakieś itemki do sprzedarzy lub chcecie dać na sprzedarz to piszcie na moje gadu-gadu 3815887 a i macie jakąś metodę na rozmazane napisy wszystko było normalnie a gdy pewnego razu włączyłem MU moje napisy były rozmazane i do teraz tak mam jeśli macie na to jakiś sposób to piszcie na moje gadu gadu lub na forum a i jeszcze raz Mu to zajefajna gierka
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom