Mroczne Tajemnice

Status
Zamknięty.

Dragonair

New Member
Dołączył
5.1.2007
Posty
10
Siemka All W ten Piątek bedzie mozna pobrac miedzy innymi z mojego forum link jak ktos chce linka to na gg 1511774 z tego mojego foru mbedzie mozna od samego rana w piątek pobrac moda i pisac na tym forum o modzie tez mozna i dodatkowo wziąsc udizał w grze w gildie i bitwy miedzy nimi
 
G

Gray_Fox

Guest
LoL5!.

Modderzy poogłaszają na całej polskiej scenie Gier Gothic wyjście moda w piątek i podadzą linka nikt specjalnie nie będzie wchodził na jakieś pseudo forum na fora.pl z 5 userami i 10 postami gdzie 5 userów to admini i specjalnie będa od ciebie brac modka..nc.
 

Dragonair

New Member
Dołączył
5.1.2007
Posty
10
inteligent to nie jest na fora .pl i to nie jest pseudo forum a co zrobisz ja sie zatniesz w jakims miejscu w modizo to lipa i włąsnie tylk ona moim forum znajdziesz odpowiedz bo to jedyne oprócz moders foru m o modzie
 
G

Gray_Fox

Guest
CYTAT
a co zrobisz ja sie zatniesz w jakims miejscu w modizo


Od czego mam mózg żeby pomyśleć logicznie...

CYTAT
włąsnie tylk ona moim forum znajdziesz odpowiedz bo to jedyne oprócz moders foru m o modzie


Jedyne - jak na razie. Zresztą, jednym z największych centrum gier Gothic jest Tawerna Gothic [polski official] oraz Gothic Up czyli tutaj. Dlaczego miałbym szukać "pomocy" na twoim forum skoro mam do dyspozycji dwa największe fora do tego forum the modders i innych graczy z którymi codziennie rozmawiam na gg, i którzy tak jak wszyscy, czekają na tego moda z niecierpliwością?
 

Dragonair

New Member
Dołączył
5.1.2007
Posty
10
A to dlatego ze tylko na tje moders znają twórcy tego moda lepiej ode mnie po za tym z tych forum co muwisz tez ludzie idą na moje bo jakos specjalnie nie bedą robic działu poswięconego modowi pozatym ja najlepiej znam moda bo jetem beta testerem lepiej ode mnie znają go tylko twórcy
 
G

Gray_Fox

Guest
CYTAT
idą na moje bo jakos specjalnie nie bedą robic działu poswięconego modowi


No, ciekawe ciekawe. Po co działy? Tematy wystarczą.

CYTAT
pozatym ja najlepiej znam moda bo jetem beta testerem


Co z tego jak go przejde to będe również wiedział tyle co ty poza tym nie mam nawyku pytać na samym początku gry "jak tą misje przejść".
 

pbpl

New Member
Dołączył
23.3.2007
Posty
1
no właśnie, wczoraj wyszedł mod mroczne tajemnice i nigdzie nie mogę znaleść pliku do pobrania. wiecie gdzie on się znajduje?? :blink:
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Linki są tutaj. Przepraszam za linka do innego forum, ale tylko stamtąd można ściągnąć tego moda. O dziwo, na oficjalnej stronie moda nie można go zassać, mimo, że w newsach pisze co innego.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Znajomy dla którego pisze teksty prosił mnie bym spisał kody do Mrocznych Tajemnic, ale jest pewien szkopół. Ja w Mroczne Tajemnice nie gram i nie wiem gdzie tych kodów szukać. Byłbym wdzięczny za pomoc i odpisanie mi linka lub spisu kodów w tym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom