Morrowind Czy Gothic 3

Status
Zamknięty.

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
Jak mylicie co bedzie lepsze Morrowind czy Gothic 3? Albo jak by te same gry weszly w tym samym czasie ktora byscie kupili pierwsza?
 

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
To znowu ja. sry za blad zamiast morrowind powinno byc oblivion. Jeszzce raz sorry.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Zapewne ci chodzi o Morrowind 2, tak? Zapewne tak. To musze się zmaertwić, gdyż taka gra nie jest, nie była i nigdy nie bedzei tworzona. Tworzą Elder Scrolls 4: Oblivion, ale nie Morrowind 2. Poza tym taki teamt już był. A jak ci jednak chodzi o Morrowinda, to jako, że Morrowinda 2 nie ma, to powiedzmy, że chodzi ci o Elder Scrolls 3: Morrowind. Tak wiec na pewno kupie tą gre przed Gothiciem 3. Po pierwsze: niższa cena, po drugie: niż sze wymagania. Szczerze wątpie, żeby Gothic 3 u mnie działał, już G2 ledwo chodził, więc co dopiero trójka...

EDIT:

No chyba, że tak. To mój post ogranuiczy się do: TEMAT JUŻ BYŁ i DO ZAMKNIĘCIA!!!.
 

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
Chodzilo mi o the elder scrol 4 oblivion. Sry ze tak nie jasno wczesniej napisalem. A jesli temat juz byl to sry . na wyszukiwarce znalazlem tylko cos o rylu ( czy jakos tak).
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Trudno powiedzieć , która z tych gier będzie lepsza , jak narazie można tylko porównać Oblivion z Gothic 3 na podstawie screenów i jak dla mnie tak na pierwszy rzut oka , to Oblivion ma nieco lepszą grafę niż G3 , ale jak będzię ogólnie to zobaczymy dopiero jak te gry wyjdą . Aha odrazu muszę napisać , że G3 , dużo traci na wyglądzie orka , przynajmniej u mnie.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jeżeli w The elder scrol 4 oblivion nie poprawią kilku irytujących żeczy z poprzednich części, jak np. ograniczony ekwipunek lup dziwaczny system otrzymywania exp. to zdecydowanie przegra z G3 i żadna grafa tu nie pomoże
mad.gif
.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Jeśli chodzi co pierwsze bym kupił to nie jestem fanem Morrowinda i nie kupie tego więcej gra nie ma fabuły i nie mam zamiaru w to grać ! Więc ja czekam za gothicem III i nie kupuje morrowinda
dry.gif
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Nie wiem ale wydaje mi się ze G3 będzie minimalnie lepszy choć moge sie mylic
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Cięzko powiedzieć bo konkurencja między tymi grami będzie ogromna.
Jakby nie było Oblivion jest "będzie" największą konkurencją dla Gothica III.
Osobiście wole Gothica, ale liczy się większość. Myśle, że opowiadanie się za jedną ze stron nie ma w tej chwili sesnu. Trzeba będzie poczekać na to co przyniesie nam przyszłość.
 
Dołączył
10.4.2005
Posty
16
Ja jestem fanem Gothica i niezależnie jaka gra wyjdzie razem z nim to najpierw kupię G3!! Nie mogę się doczekać aż znów ujrzę Wybrańca i pokonam zło!! Żadna inna gra się z tym nie równa!!
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE (Khalid @ 11-05-2005, 17:22) Cięzko powiedzieć bo konkurencja między tymi grami będzie ogromna.
Jakby nie było Oblivion jest "będzie" największą konkurencją dla Gothica III.

Też tak myśle konkurent nie lada dla gothica mam nadzieje że stwórcy sprostają wymaganią graczy poprawią te błędy co w poprzednich wersjach gothica ale naprawde było ich mało
blink.gif
Myśle że gothic III to będzie przełom w świecie gier
wink.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Heh... W sumie to Morrowind już wyszedł, prawda? Nie? To ciekawe w co ja grałem, wiem że to było coś strasznie nudnego i beznadziejnego. Monotonnego i banalnego. Tak, juz wiem. To było Elden Scrolls 3: Morrowind. Czyli już wyszło. A Gothic3? LoL, chyba nie. Chyba... Myślę, że chodzi wam o Elden Scrolls 4: ? Nie wiem jaki. Ale uważam, że bedzie taki jak jego powszednik. Czyli najprościej w świecie mówiąc do d... niczego
rolleyes.gif

Jestem święcie przekonany, że będzie mi się bardziej podobać G3 niz ten nowy "szajs". Nawet niech on tam ma sobie códowną grafikę itp pierdółki, które na wiekszości robia wrażenie większe niż sama fabuła gry. Nigdy Elden Scrolls nie odzyska mojego zaufania i uznania, bo morrowind to tandeta totalna jest, no!
 
E

eMzi

Guest
...incoming transmission...

12052005; 2010

A ja kupię sobie i Gothic'a 3 i Obliviona
tongue.gif
. A to dlatego, że jestem pewien, że obie gry będą wspaniałe i absolutnie genialne. Poza tym to czego brakować mi będzie w Oblivionie znajdę w Gothic'u i na odwrót
wink.gif
.
A tak na poważnie to jestem prawie na 100% pewien że Oblivion zniszczy Gothic'a oprawą graficzną, dopracowaniem NPC'ów i światem. Bethesda ma już doświadczenie z tworzeniem wielkich światów z dużą ilością NPC'ów, a panowie z Piranha Bytes dotychczas ograniczali się do małych przestrzeni z niewielką ilością NPC'ów.
Jednakże (tego również jestem prawie na 100% pewien) Gothic 3 będzie miał o wiele lepszt klimat. Tak było w pierwszej części i drugiej. Moim zdaniem Morrowind pod względem klimatu nie mógł się mierzyć z Gothic'iem i tak pewnie będzie z Oblivionem i G3.
Tak czy inaczej kupię sobie obie gry i spędzę z nimi wiele pięknych godzin.
Loyal to the Game.
Verin

...end of transmission...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Gdy słysze nazwe The elder of scrol... to mnie mdli!!! Tak syfnej gry jaką był morrowind jeszcze wcześniej nie grałem. Nawet jeśli grafika będzie lepsza w Obliviona to jak zwykle gra pozostanie tak samo nudną i pustą grą pozbawioną klimatu, z tymi mordami wszystkich mieszkańców świata i strasznie nudną fabułą. Grafika to nie wszystko!! The elder scrol 4 oblivion będzie ostatnią grą jaką sobie kupie.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Hmm.Elder Scrolls 4:Oblivion czy Gothic 3?Ciężko,oba tytuły reprezentują swoiste kultowe sagi gier.Jeśli jednak miałbym porównywać tu klimat i fabułe poprzedniczek obu tytułów(konkretnie mam na myśli Gothica 2 i Elder Scrolls 3:Morrowind to bardziej do gustu przypadł mi ten pierwszy)Choć zapewne zakupie i odpale na kompie obie gry (jeśli oczywiście pozwoli mi na to mój sprzęt
biggrin.gif
)to mam jednak nadzieje że G3 będzie lepszy.
 

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
ja choc zaraz wszyscuy sie pewnie na mnie wkurza najpierw kupię morrowinda , poniewaz gothic jak dla mnie ma bardzo fajną fabułe i wsyztsko inne ale morrowind jest fenomenalny!!!!

morrowind ma lepszy klimat od gothica 2 a z jedynką są na tym samym poziomie.
morrowind ma fenomenalny system zdobywania umiejętnosci poziomów itp.
morrowind miał swiat chyba z 10 razy wiekszy i tajemniczy od gothica .

a wiec choc uwielbiam gothica , to musze przyznać ze morrowind wygrywa .
smile.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jeśłi miałbym brać pod uwage Grafi to wygrałby ES4 a jak fabułe i klimat i frajde z grania to gothica 3 o ile go nie spieprzą w co wątpie.Obie gry są dość fajne i duża konkuręcja będzie się w nich robic bo klimaty grafila itp więc pojedynek tytanów bedzie z tego co się zapowiada.Ja tam wezme gothica 3 wpierw bo wcześniejsze części mnie bardziej urzekły niż poprzednie części ES.Gothic w moim notowaniach wygrywa lecz nei wiadomo co zrobią twórcy ES bo jak porawią te błędy co były to nei wiadomo.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja tam zawsze będę za Gothiciem, nawet, jeśli inne podobne gry będą miały trochę lepszą grafikę, czy sterowanie. Gothic spodobał mi się najbardziej i nie mogę się już doczekć, kiedy wyjdzie III. I kupię sobie właśnie ją, o ile mi pójdzie
wink.gif
...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom