Montera ( Problem Z Znalezieniem Najemnokow )

Status
Zamknięty.

Adrian2009

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
2
Witam mam problem z najemnikami w Monterze tytuł misji " Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy " misje zleca Marik w misji mamy za zadanie wypytać sie wszystkich najemników o Marika. Mój problem polega na tym ze nie mogę znaleźć jednego z najemników. Oto lista z którymi rozmawiałem: Sanford, Daryl, Bradley, Mason, ... brakuje Mi chyba 1 osoby kto jest piątym najemnikiem oraz proszę o miejsce w którym go znajdę???
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Mało wymieniłeś tych najemników.Przy arenie są Ashton, Dan, Ugo i ktoś jeszcze. Co do Ashtona to musisz jeszcze znaleść jego lisę. Powie ci o niej jeden z tych niewolników których trzeba wstawić za 2 co kopią w ruinach(zadanie Zmiana w obozie niewolników). Sanford jest wtyczką buntowników. Powiedz to Marikowi przed rewolucją bo nie wiem jakie będą konsekwencje. Jest jeszcze Trano, który jest przy zawalonej wieży. Chyba jeszcze o Domeniku musisz mu powiedzieć. Jest jeszcze pewnie paru najemników, ale nie wiem już jakich.
 

Adrian2009

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
2
z tymi tez rozmawiałem problemem by list który dałem Rolandowi zamiast Marlkiowi od Sanforda.
 

Kadyen

New Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
14
jeśli chcesz wykonać obydwa zadania to naucz się obalania u Shawna w Okarze (chyba potrzeba do tego 50 kradzieży)
i po północy jeśli w tej swojej grocie zostanie sam Roland to wyjmij pałke (coś tępego byle nie miecz, topór itd.) i mu przywal ale tak żeby on się na ciebie nie patrzył tylko czytał ten swój pulpit

a najemników jest sporo: Ashton, Sanford, Goose, Ugo, Dan, Fedor, Elber, Trano, Dennis, Bradley, Domenik (chyba nie wszystkich wymieniłem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom