Monety?? Do czego one służą??

Status
Zamknięty.

Lynor

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
52
Nie mogłem znaleźć na tym forum takiego tematu, a jeżeli się powtarzam to sorki. Do czego służą monety w G1 mam ich już około 11000 i niewiem co z nimi zrobić. Wydaje mi sie że raz kiedyś widziałem że możnabyło je sprzedawać 1 za 1, ale nie moge sobie przypomnieć u kogo to było, o ile mi sie to tylko nie przewidziało. Jeżeli ktoś bedzie chciał wiedzieć gdzie jest ich najwięcej to chętnie opowiem. Pozdrowionka dla wszystkich Gothico maniaków!!!('8)')
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Wymieniać to je można w gothic 2 a w gothic 1 służą one tylko do ozdoby. A ponad 8000 jest w zamku Gomeza w jednej ze skrzyń
tongue.gif
To tyle...
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
34
Mozna ich najwięcej znaleźść w Zamku Gomeza a sprzedac sie ich nie da :!:
biggrin.gif
( ah jak przypomne sobie jak powyzbijałem wszytskich z Nowego Obozu z Sterego Obozu i z Obozu Sekty to była Rzeź
biggrin.gif
) w całej koloni przerzyli tylko :
-Diego
-Miltern
-Gorn
-Lester
- i jeden z Guru w obozie na bagnie
Fiołki alpejskie Wiecie jaki jest najlepszy zeby pod koniec sobie nabić doświdaczenia?:> :twisted: ja wiem ale wam nie powiem jak skończyłem grać w Gothic 1 to jak pokonałem Śniącego to miałem 45 poziom doświadczenia miałem chyba 600 lub ponad 600 punktów Pż< żyć >
biggrin.gif
ale sie zozpisałem
tongue.gif
Pozdro.......
biggrin.gif
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
QUOTE Mozna ich najwięcej znaleźść w Zamku Gomeza a sprzedac sie ich nie da :!: :D ( ah jak przypomne sobie jak powyzbijałem wszytskich z Nowego Obozu z Sterego Obozu i z Obozu Sekty to była Rzeź
biggrin.gif
) w całej koloni przerzyli tylko :
-Diego
-Miltern
-Gorn
-Lester
- i jeden z Guru w obozie na bagnie
To tyle szkoda że nie ma opcji gwałcenie to bym przerżnął służki w zamku u Gomeza i u Y'beriona
biggrin.gif
to by była jazda :twisted: :twisted: :twisted: wiecie jaki jest najlepszy zeby pod koniec sobie nabić doświdaczenia?:> :twisted: ja wiem ale wam nie powiem jak skończyłem grać w Gothic 1 to jak pokonałem Śniącego to miałem 45 poziom doświadczenia miałem chyba 600 lub ponad 600 punktów Pż< żyć > :D ale sie zozpisałem
tongue.gif
Pozdro.......
biggrin.gif

jaki to ma związek z tematem??
Monety nie mają chyba jakiegoś wielkiego znaczenia ale Diego mówi że zbierał monety żeby być bogaty jak ucieknie z Koloni
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Z tego, co pamiętam to monety w G1 nie mają żadnej wartości. A szkoda, jest ich tyle, że mozna by zebrać całkiem sporą sumkę
biggrin.gif
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
39
Fakt, monety w G1 są zbędne. W G2 też są stare monety, ale to nieważne. Też myśle, że te monety powinno się na coś zamieniać, np. 10 monet- 1 bryłka rudy. Nie uzbierało by się ich bardzo dużo, ale zawsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom