Mondrag i Nowy Obóz

Status
Zamknięty.

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Słuchajcie mam pytanie : Czy jak zabiłem Mondraga jest jeszcze dla mnie nadzieja że przyjmą mnie do Nowego Obozu?(Wyk.Zadanie od Thorus'a). Jeśli nie zostaje mi Stary Obóz :cry: :cry: :cry: .......... Prosze o szybką Odp.


-----------------------------------------POZDRO----------------------------------------
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja miałem kiedyś taki myk, że jak chciałem wejść do NO do najemnicy strzelali do mnie z łuków przy wejściu. ale wcześniej zabiłem mordraga i lewusa i ryżowego księcia :D
a Ciebie do NO raczej nie przyjmą, bo Mordrag powinien dać Ci pierścień, który pozwoli się spotkać z laresem... ale jak wstąpisz do SO to później możesz zmienić barwy :)
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

O co chodzi z tym zmienieniem barw??? Czy chodzi o to że będe mógł być przyjęty do szkodników????? :eek: :eek:
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
Re: Hey

O co chodzi z tym zmienieniem barw??? Czy chodzi o to że będe mógł być przyjęty do szkodników????? :eek: :eek:

od razu przyjmą Cię do najemników a później będziesz mógł jak napisał daru dołączyć do magów.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
będzie to po zebraniu kamieni ogniskujących a to się robi jeśli mnie pamięć nie myli pod koniec rozdziału trzeciego.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Do Nowego obozu można zostać przyjętym po zabicu Mordraga tak mi sie zdaje trzeba dla Laresa wykonać 2 zadania jedno ze sprzedażą ziela a drugie to przynieść mu liste z zamówieniami ze starek kopalini :?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja wiem co trzeba zrobić wcisnąc klawisz ktury pokazuje dane jakąś siłe itd.. wipsz marvin najedz myszką aby podświetlało Mordraga wciśnij o
i zamienisz się w niego jako trup.Wciśniesz F8 i ożyjesz i będziesz mógł z nim pogadać o NO :wink:

A jak ma to zrobić jak zabił Mordraga i odalił się na kawałek ciało zniknie i po zabawie ja osobiscie dzisja grałem w g1 z modem i zabiłem Mordraga a był mi potrzebny więc go przyzwałem kod na niego to ORG_826_MORDRAG :wink: :D
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja Mordraga nigdy nie zabijalem poprostu poprosilem go o odprowadzenie mnie do NO i gdy bylismy pod brama dal mi pierscien, ktory mialem dac Laresowi, a samemu poszedl do karczmy nad jeziorem :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja Mordraga nigdy nie zabijalem poprostu poprosilem go o odprowadzenie mnie do NO i gdy bylismy pod brama dal mi pierscien, ktory mialem dac Laresowi, a samemu poszedl do karczmy nad jeziorem :D

A i taka możliwość jest tylko że jak on pujdzie do karczmy to troche utrudnia zadanie od Thorusa bo jak go zatakujemy a co gorsza zabijemy to se na łep sciagniemy połowe obozu :wink:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
:]

Ja przed każda grą odrazu ustalałem sobie do którego obozu chce przeystąpić i wtedy dostosowuje się do stylu gry:]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ja Mordraga nigdy nie zabijalem poprostu poprosilem go o odprowadzenie mnie do NO i gdy bylismy pod brama dal mi pierscien, ktory mialem dac Laresowi, a samemu poszedl do karczmy nad jeziorem :D

A i taka możliwość jest tylko że jak on pujdzie do karczmy to troche utrudnia zadanie od Thorusa bo jak go zatakujemy a co gorsza zabijemy to se na łep sciagniemy połowe obozu :wink:

A po kiego licha zabijać? Skopa tyłek, i iść do Thorusa. Proste. 2 Zadania w 1.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ta łatow mówić cięzej zrobić jak się żucimy na Mordraga w karczmnie to się wszyscy na nas rzucą z kretami to żaden problem ale Silas....to już troche ciężej ma dobry toporek i może solidnie przydzwonić :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ale przecież nie trzeba Mordraga atakować żeby wykonać zadanie od Thorusa!!! wystarczy pójść z nim do NO i po sprawie. wracamy potem do Thorusa i on trochę narzeka, że mogliśmy go zabić, ale zadanie zaliczone.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nikt się nie będzie rzucał jak odpowiednio szybko to zrobisz. Zresztą nad ranem Silas jest u siebie w pokoju (dobry moment by mu tyłek skopać).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom