Moje Prace

Jak ocenilibyscie moja grafike?


  • Total voters
    0

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Najświeższa dostawa prac... :D

1
roioan3ad9.png


2
rooneyto4.png

Ta może nie taka świeża, ale jakoś, nie wiem czemu, nie dałam jej do oceny wcześniej xD
Wg mnie jedna z lepszych xD

3
bojangi2.png


4
bojan2avekzb9.png


5
franklinan2.png


6
brootherkk8.png

Także wg mnie - jedna z lepszych xD

No to na tyle drodzy userzy! A teraz ładnie proszę o ocenki :D
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No co tu dużo mówić - po prostu kobieca ręka ! Twoje grafiki sa naprawdę super ! Tak dalej !


Ave
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Been there, done that...
Ja w przeciwieństwie do powyższych rozczulać się nie będę - nihil novi.
Nic czego już nie było, nic czego się nie widziało.
Przede wszystkim wykazujesz zero inicjatywy ku poszerzaniu zakresu swoich umiejętności. Bo to, że jesteś uzdolniona to już chyba wszyscy wiedzą. Najgorsze jest to, że nic w związku z tym nie robisz. Obróbka wybranych grafik nie jest niczym ambitnym. Spróbuj nieco abstrakcji może? Inne style? Programy maybe? Albo coś stricte własnego?
Eksperymentuj! Wyrwij się z tego schematu i "spread your wings" ! Stać Cię, trzeba tylko uwierzyć i próbować ! Ot!
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
Dla mnie wszystkie te grafiki są bardzo ładne i godne pochwały :] aby tak dalej :) Moim zdaniem tak jak powiedział Arcan musisz zacząć czegoś nowego , poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
O kurde jakie piekne i fantazyjne zazdrość po prostu brak słów,gorąco czekam na nowe prace
 

bartexx

Debile
Dołączył
20.8.2008
Posty
54
a mi tezs zrobisz plis. normolnie kobieca ręka pięknie dobrane kolory normalnie powala z nóg pięknie plis zrobisz mi?plis :D :D :D
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak wszyscy mowia ze jestes swietna to i ja powiem!!! Masz duży talent. Robisz bardzo dobra grafike. Doskonalym przykladem sa twoje prace. Sygne ktora mi zrobiłaś też uważam za majstersztyk :D Nie wiem czy ja kiedykolwiek naucze sie robić grafiki. Może jak bedziesz miała czas podasz mi jakies wskazówki co do robienia grafy. Wiec szacuneczek dla ciebie
Podrawiam Karpielek ;)
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
Niezłe :D Długo robisz takie grafiki?? Patrząc na twoje prace samemu odpowiedzieć że tak. Masz talent!!!
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie robię aż tak długo tych prac... Nie wiem kiedy dokładnie zaczęłam, ale nawet rok się nie nazbiera. :D
Przyznam szczerze, że na początku w Paincie się bawiłam i jakoś tak się zaczęło...
Teraz mam dłuuugą przerwę - sama nie wiem czemu.. Może dlatego, że jest lato, ciepło itd. i nie chce mi się przed kompem siedzieć :p Mam nadzieję, że za niedługo znowu powrócę z grafikami xD

Pozdrawiam, Daria.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dawno nie dawałam prac i temat już jest przestarzały... No to dam te, które ostatnio dla Gup zrobiłam :)

karpielekkxj9.png


karpielek2po3.png


karpielek3fu2.png


najemnikaax3.png


Prace od 1 do 4 są z sierpnia :/ Miałam długą przerwę...

zpiremtc9.png


konkursgupet3uo6.png



Pozdrawiam i liczę na oceny.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nie jestem znawcą grafiki, ale mi się podoba. W grafikach chodzi głównie o estetykę i pomysł ( i może coś jeszcze, ale ja się przecież nie znam ), a twoje prace właśnie takie są.

I tylko drobna rada, nawet jeśli coś będzie gorszego, nie przejmuj się. Naprawdę, to co inni ludzie myślą nie jest najważniejsze.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dawno tu nic nie dawałam... ;D Może dam te najświeższe ;P

paladynzdopisakami400pioz8.png


kraverznapisemstaryyep0.png


revanyt1.png


emmanapismr8.png


paladynkaznapisamivf6.png


zpiremtc9.png
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Daria grafiki mi się podobają, nie są jakieś przesadzone, a robione według jakiegoś określonego konceptu.
Widać że znasz sie na rzeczy, nie myślałaś aby wybróbować swoich sił w gameart'cie ? Nie chodzi nawet o zwykłe obrazki 2d typu: startscreen, menu itp, ale nawet teksturowanie modeli 3d.

Pozdrawiam :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Damian może i bym pomyślała, tylko, że ja NIGDY nie miałam z tym styczności. Nigdy nie robiłam grafiki w przestrzeni... Wydaje mi się, że potrzebowałabym najpierw trochę czasu, aby wszystko poznać... A tego czasu to ja mam niewiele...

Tworzę grafiki tylko dla Gup, potrzeb własnych, no i przyjaciół, to jest tylko moje hobby... ;D Jakoś specjalnie nie przywiązuję wagi do grafiki, aczkolwiek zamierzam iść do liceum z profilem informatycznym i myślę, że nowe umiejętności (grafika 3d) bardzo by mi się przydały ;) Zastanowię się, może mi się spodoba ;D Heh, tylko najpierw muszę się nauczyć tworzyć w 3d, bo jak już wspominałam - nigdy nie miałam z tym styczności :p
 
Do góry Bottom