Moje Grafiki 3d

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Hm... Chyba już pół roku robię tą graficzkę - nie wiem czy jest wspaniała czy co, ale mi się podoba :). Wydaje mi się że moją mocną stroną są małe domki jednoosobowe (w tej galerii na razie nie ma). A najgorsza? Teksturowanie... To jest straaasznie trudne :p

Galeria
http://arminas.web-album.org/

Proszę o komentarze tu i oceny w albumie :D

Edit: Dodałem nowego rendera
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja się przyznam że kompletnie się na tym nie znam :p tzn mam na myśli wykonywanie grafiki - więc trudno mi się temacie wypowiedzieć. wyglada dobrze :) ale mi najbardziej się podobało to 'drzewko' w doniczce
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie znam się za bardzo, ale sprawia duże wrażenie ;)
Nie wiem, czy jak na taki czas zabawy z tym jesteś dobry czy co, bo jak już mówiłam - nie znam się.
Acz wszystko mi się podoba, wygląda to świetnie...
Powiedz mi, to się tworzy wszystko od podstaw? Kompletnie z niczego?
W ogóle nie potrafię tego pojąć. Kiedyś myślałam, że to cholernie trudne i, że takiego czegoś się na co dzień nie robi ;) A tu proszę, już kilku userów mi to pokazuje i okazuje się, że to całkiem coś normalnego i fajnego.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Siedzę w tym pół roku. Na początku natłok tych przycisku, nie wiadomo za co się złapać itd - ja chodzę na specjalne zajęcia z grafiki, ale widziałem na Youtube dużo filmików które pozwolą program zrozumieć. Czy to trzeba robić od podstaw? No program daje ci elementy podstawowe takie jak kółka, kwadraciki itd, daje ci też narzędzia dzięki którym można np w kółku "wywiercić" otwór. Możesz np. stworzyć wielką wieżę z jednego boxa, po czym ją pochylić, "pogrubić" co tylko chcesz.

Ogólnie wszystko opiera się na modyfikowaniu tego co ci dał program.

Ja osobiście używam 3DS maxa wersję 09, kiedyś próbowałem użyć Blendera ( darmowy odpowiednik ) lecz zgubiłem się w nim.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
sory za 2 post.

Do galerii dodałem nowe obrazki. W folderze 2D są moje obrazki zrobione głównie na zamówienie, a do folderu 3D został dodany obrazek "tarcze" - niezbyt mi wyszedł :(.
[SIZE=14pt]
2D
[/SIZE]

d13736c5a78955a67da8c67f230a0b84a,4,0.jpg


d3c3393f074ac9d0d5c86e5f3dae21c6a,4,0.png


cf2915f81bc7e3176945cee81de0a20da,4,0.png


578213b2a9147b3bc1bd6fc2f90fbbfda,4,0.png


7a82f8841f17ea685631ec2c3b9e91a9a,4,0.png


[SIZE=14pt]3D[/SIZE]

1ef4c38801cac9999a0df0623d9a5ddca,4,0.jpg



Proszę o oceny
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Pierwsza grafika nie podoba mi się. Wg mnie wygląda strasznie amatorsko. Na Twoje umiejętności to mało. Wiem, niektóre prace mogą zajmować dużo czasu, ale tu jest za dużo tego wszystkiego.

Sygnatura dla Wiśni super. Każdy na tym forum wie, że uwielbiam sygnatury z wystającą postacią. Ta jest idealna. Napis wyczepisty, tylko trochę za dużo tego białego szumu tam.

Avatar. No, wydaje mi się, że to tylko skrawek wycięty z całego obrazka i dodane ramki. Nic specjalnego, ale gdyby dodać napis, to bardzo ładnie by wyglądało.

SYgna - Guano apes. Trochę rozmiary nie proporcjonalne. No, ale to już od grafika zależy, jakie preferuje. Podoba mi się, przyznam szczerze, jedyne co bym zmieniła, to wyrzuciła te białe obramowanie postaci.

Avek - podobnie jak w poprzednim, wycięte z całości. Mimo tego, także się dobrze prezentuje.

No i tarcze. NO nawet fajne, nie pasuje mi tylko kolorystyka i tło, bo jest takie nijakie. Ale ogólnie prezentuje się świetnie.

Z Bogiem.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
U ła. Ciekawi mnie w jakim stopniu była to twoja praca. W sensie, czy nie używałeś jakiś gotowych figur itd.

Ale ogólny efekt, to na oko laika, wygląda mi to profesjonalnie.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wow, bardzo fajnie to wygląda. Widać, że wiesz co robisz... Nie znam się na 3d, ale wydaje się na prawdę dobrze zrobione.
Wydaje mi się też, że zrobiłeś duży postęp porównując poprzednie prace, te z pierwszych postów.

Wykonany na zajęciach z grafiki 3D

Uczęszczasz na jakieś zajęcia? :DD Pewnie w szkole, jakieś pozalekcyjne... ;P ^^
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
W szkole? Taaa - moja szkoła to marne coś ;] Do warszawy, do pałacu młodzieży chodzę :D.
 

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
3DS Max ? Feee....
Masz tam gotowe obiekty typu schody itp.
Blender 3D Rox ! Trudny jak cholerka, wyśmienity efekt, zajmuje tylko 10mb ;o
Ale mogę powiedzieć że masz talent :p
 
Do góry Bottom