Moja Postać Pomoc!

Status
Zamknięty.

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Witam chcę żebyście mi pomogli/doradzili w co teraz dodawać w mojej postaci:
[img=http://img19.imageshack.us/img19/3866/gothic.th.png]
Mam długi miecz 85 siły, 85 obrażeń i kusze chyba 90 obrażeń ma
Jestem w II rozdziale mam zamiar teraz iść na bagno po expić trochę później iść do obozu

PS: Wolę grać raczej bronią 1h i kusza (na smoki się przyda ;] )
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
naucz sie skradania (np Cavalorn) i Kradzieży kieszonkowej (Cassia w gildii złodziei) możesz też poinwestować w zręczność, jak osiągniesz chyba 60 (nie jestem pewien) to będziesz mógł założyć mistrzowski miecz (120 obr.) który możesz kupić od Martineza czy jakoś tak, jak już zdobędziesz ten miecz to inwestuj w mana bo później będziesz paladynem
 

TheBest

New Member
Dołączył
13.3.2009
Posty
2
Naucz się:

-Skradania
-kradzieży kieszonkowej
-więcej many
-Bronie dwuręcznej i jednoręcznej oraz łuki i kusze.
-Siły i zręczności..

<_< <_<
 

kito

Człowiek od Galerii
Dołączył
15.2.2009
Posty
4
no no ładna postać. nawet bardzo :D no ja bym osobiście radził walnąć troche zręczności skradania i kradzieży :D pozdro
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Mam zamiar wbić jednoręczną broń na mistrza tak do 80, w między czasie kradzież i skradanie się, co potem ? mana? może zręczność? więcej w kusze?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nie inwestuj w zręczność bo i tak grasz na sile. Poprostu dobij jednoręczną do mistrza jak mówiłeś i podszkol się z kuszy tak do 60%. A potem siłe do 100 żeby osić gniew innosa i będzie git
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
A co z maną? Opłaca się ją szkolić? Jakieś runy paladyn dostaje (przynajmniej coś takiego słyszałem ;p) Czy są one takie potężne jak maga ognia?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zniszczenie zła jest dosyć mocne, ale jak nauczysz się języków i będziesz znajdywał mikstury dodające mane to pod koniec gry będziesz miał ze 100/90 .

Aha i zbieraj grybki bo 50 to 5 many.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak idziesz w kusze to nie pakuj w zręczność (w NK trzeba chyba mieć 120 zręczności na miecz mistrzowski). Bez kradzieży kieszonkowej da się grać, nie musisz się tego uczyć. Warto jest znać wszystkie języki i umieć wykuć jakąś dobrą broń. Siła - dobij do 100 i artefakt. Jeśli chodzi o manę - tu już wg uznania, zależy, czy jako paladyn chcesz używać run czy pozostaniesz przy mieczu i kuszy (jeżeli wybierzesz to pierwsze - daj z 60 many i jakieś artefakty).. Warto, żeby umiejętność walki bronią 1h była minimum 60%, kusze - zależy. Jeśli będzie Ci bardzo potrzebna, to min. 60%, a jak nie to z 40.

Pamiętaj o bonusach (ciemne grzyby - mana, jabłka, gulasz Tekhli - siła).
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
60%. Broń 1H pakuj właśnie do tylu, dalej PN może przydać się np w siłę czy jak chcesz manę. Ogólnie w NK warto jest rozplanować sobie budowę postaci, zanim jeszcze się wybierze "Nowa Gra" ;)
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Chyba zrobię że dobije tak do 60%+ broń 1h, nauczę się kradzieży kieszonkowej, kusze podszkolę i przez tabliczki i mikstury powiększy mi się mana itd.
A co ze zręcznością kumpel mówił że ona daje większą szanse na trafienie przeciwnika, jeśli igram kuszą to opłaca się walić w zręczność ?

PS: Nauczyłem się już języka kapłanów i zbieram tabliczki w III rozdziale je przeczytam ^^
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jeśli chodzi o kradzież kieszonkową, to wiązałoby się to z zwiększeniem zręczności, bo nie opłaca się posiadać tej umiejętności jak masz 22 pkt. zręczności. A jeśli chodzi o celność - Twój kolega raczej nie ma racji.
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
ok, to nie dodaje w zręczność i nie uczę się kradzieży to będzie na chwile obecną tyle, jakby co to napisze jakbym miał problem czy coś
dzięki wielkie ;p
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
najlepiej inwestuj w skradanie i trofea jak tam pozabijasz zbierzesz ich skóry i kły to możesz to sprzedać i kupić lepsze bronie i niektórym trzeba za naukę płacić :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom