Moja Galeria :]]

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
Jestem bardzo początkującym grafikiem, jeżeli można mnie tak nazwać. Lubię sobie posiedzieć, pokombinować coś i widać efekty jakie są. :]



# 1.

zolnierzykcs0.jpg


# 2.

lepszeve4.jpg


# 3.

ronnidh8.jpg


Ktoś chce jakaś z tych prac to mówić, dorobię napis, czy co wy tam chcecie. Myślę, że możecie składać tutaj dla mnie jakieś zamówienia, które ja postaram się zrealizować. Proszę też zważać na moją amatorszczyznę :].
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Od zlecen jest temat "prosby o avatry i sygnaturki", wiec tam wykonujprace :p
A co do prac, faktycznie sa amatorskie, ale nie jest zle ;)
Twoj blad to nadawanie warstwy na render... Render/postac ma byc zawsze czyste.. Np w tym avku mogles w jednej warstwie wyciac ksztalt jego glowy i dac tam jakis gradient/tlo i zorbic przenikanie/wtopic ....
W drugiej pracy glupio bez ramki.. :p
Ale jak na poczatek to naprawde nie jest zle.. Pocwicz, czytaj tutoriale, a bedzie b. dobrym grafikeim :D Wystarczy troche checi :D
Moja ocenka 5+/10 - plusik na zachete :p
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
1.
- Ta praca bardzo mi się podoba. Tym bardziej jeśli sam ją robiłeś (tzn. tło, napis, ramkę wykonana przez Ciebie). Jeśli tak, to brawo : ) Jedyne, co mi się nie podoba to to, że render wystaje poza ramkę, poza tym powinien byc wtopiony w tło.

2.
- Tutaj jest już zdecydowanie gorzej. Tło nie pasuje, brak ramki. Słabe...

3.
- Avatar... kiepski. Dziwnie Ci wyszła ta zabawa kolorami ;p Herb powinien byc w tle (za renderem!) i miec normalne, rzeczywiste kolory.

Nie jest źle. Pierwsza praca jest naprawdę dobra. Popracuj nad sobą, a będzie coraz lepiej : )

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom