Mod Zmieniający Tekstury

Status
Zamknięty.

Hadriell

New Member
Dołączył
8.3.2010
Posty
19
Siema, właśnie ściągnąłem mod zmieniający tekstury z waszej strony. No dobra, ściągnęło się szybko, bo net 8MB, ale mam jeden tyci problem. Nie ma żadnej instrukcji gdzie mam to wgrać. :>
Mam grę oryginalną, przejrzałem wszystkie foldery Risen czy jest coś o tej nazwie co te tekstury czy mam to zamienić. Jednak nic nie ma. ;P
No i mam problema, gdzie to mam wkleić? ;>

Ciao od Hadriella, nowego gościa, który będzie aktywny tylko w Risen, ciężkich tematach oraz twórczości własnej. :>
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Tam powinna być instrukcja. Wiem, ze jak ja ściągnąłem w instrukcji było, ze trzeba to było wkleić do moich dokumentów, do folderu Risen, chociaż ja jak zrobiłem jak należało żadnej różnicy nie zauważyłem, może ktoś jeszcze ci pomoże, bo ja szczerze nie wiem.
 

Hadriell

New Member
Dołączył
8.3.2010
Posty
19
No to może inaczej - gdzie mam wgrywać wszelkie mody, które ściągnę? To już tak pytanie na przyszłość, jakbym coś ściągnął kiedyś. :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Witam!

Zapomniałem, jak u mnie wyglądała instalacja, więc jeszcze raz zainstalowałem mod. To jest program .exe, więc po prostu uruchamiasz, nic nie musisz wskazywać. Sam znajdzie lokację gry i wgra pliki.

Jednakowoż, poczekaj z instalacją. Za kilka minut wrzucę nowsza wersję 'Jesiennego modu' Szczegóły znajdziesz w dziale 'Pliki'

No to może inaczej - gdzie mam wgrywać wszelkie mody, które ściągnę?

Jeśli to same pliki instalacyjne, po prostu uruchamiasz i postępujesz zgodnie z instrukcją. Jeśli zawierają pliki tekstowe '.txt', wtedy radzę wpierw je przeczytać, zanim przystąpisz do instalacji.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom