Mocna Bron Do 200

Status
Zamknięty.

Orcish_Pl

Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
50
Gram sobie w noc kruka bez kodow i zastanawiam sie czy sie oplaca pakowac PN
w sile zeby miec dobra bron czy po prostu przytracic troche zdrowia ... Dla szponu beliara rzecz jasna
wink.gif


Albo odwiedzic bandytow lub kanion trolli i wziazc bron ktora wymaga zrecznosci

Juz sam niewiem . Gubie sie przy tym troche
smile.gif


PLZ HEEEELP

przysylacie komentarz na ten temat
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To zależy od upodobania gracza. Szpon Beliara jest dobry, ale moim zdaniem troszke "lamerski" ;] No ale znacznie ułatwia gra początkującemu. Wiadomo piorun nie z każdej broni wylatuje
tongue.gif
Ja biegałem ze szponem do 4 rozdziału a potem stwierdziłem że są lepsze bronie ;] Musisz sam wyczuć z czym lepiej jest Ci biegać w rekach ;]
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Moim zdaniem lepiej jest ładować w siłę. Owszem, mamy Rapier i Miecz Mistrzowsi, bardzo potężne bronie jednoręczne, tylko, że kiedy je już zdobędziemy, to można sobie nagle zdać sprawę, że się wywaliło PNy w bloto. Nie ma potężniejszych broni na zręczność, a kusze wymagają siły. Lepiej jest ładowac w siłę i używać Szponu, po czwartym rozdziale potężniejszych mieczy / toporów, i kusz.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli mam być z wami szczery to Szpon Beliara to moja ulubiona broń i najczęściej to z nią kończe grę. Wole inwestować w niego i w siłę, bo wtedy pokonanie niektórych z trudniejszych wrogów nie jest takie trudne. Ale co kto używa to już jego problem. Wedle gustu, co nie. No, ale czasami przyznaje zmieniam broń na inną lepszą. Ale rzadko.
biggrin.gif


Nie wiem też czy ktoś zauważył, że Szpon Beliara ma swojego odpowiednika. Ten, co grał w Noc Kruka i w Dungeon Siege 2 to powinien wiedzieć, o co mi chodzi. Tam w Dungeon Siege 2 jest taki duży gość z pełną zbroją i on ma dokładnie taki sam miecz tylko bez tej mgiełki, co ma Szpon Beliara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom