Może Ktoś Pomóc Z Zad. W Klanie Młota?

Status
Zamknięty.

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Ale powiedz dokładnie o jakie zadania ci chodzi,a z tunelowy bulgot to trzeba znaleźć składniki do pewnego bardzo mocnego alkocholu B)
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Ja nie zrobiłem tego zadania bo jak mialem go wypic padałem na glebe! Składniki nie są trudne do zdobycie tylko trzeba długo szukać tych alkojagód! A recepture dostaniesz od Ugolfa.
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
po zebraniu skladnikow (ktorych liste masz w ekwipunku) idziesz do Ugolfa, oddajesz skladniki i otrzymujesz recepture oraz butelke bardzo mocnego trunku, ktory aby wypic i nie "zaliczyc zgona" musisz miec odpowiedni wysoki atrybut, niestety niewiem ktory, mnie udalo sie to zrobic od razu ale mialem jakos tak 45 level, zapewne chodzi i sile badz wytrzymalosc
alkojagody najlatwiej znalesc w lasach Nordmaru albo kupic u handlarzy

pozdrawiam
 

Dymu

New Member
Dołączył
12.12.2006
Posty
8
trzeba mieć wytrzymałości troche.... powyżej 200... pomogą pierścienie i amulet...;>
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Schulz @ 09-12-2006, 13:56) [snapback]129585[/snapback]

po zebraniu skladnikow (ktorych liste masz w ekwipunku) idziesz do Ugolfa, oddajesz skladniki i otrzymujesz recepture oraz butelke bardzo mocnego trunku, ktory aby wypic i nie "zaliczyc zgona" musisz miec odpowiedni wysoki atrybut, niestety niewiem ktory, mnie udalo sie to zrobic od razu ale mialem jakos tak 45 level, zapewne chodzi i sile badz wytrzymalosc
alkojagody najlatwiej znalesc w lasach Nordmaru albo kupic u handlarzy

pozdrawiam



kilanascie sztuk Alkojagód rośnie koło Okary ( trza iść w las na płn-zach w kierunku morza) na polanie toto rośnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom