Mistrzostwa Świata

Kto mistrzem


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Mim zdaniem Polska jest spragniona sukcesów i wygra mistrzostwa świata (a tak serio to chyba Brazylia Polska drugie miejsce) Piszcie swoje zdanie
cool.gif
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
oczywiście bardzo chciałbym żeby Polska wygrała tę imprezę, ale szczerze mówiąc jestem prawie pewny że będzie tak jak z Korei
dry.gif
dry.gif
. Według mnie wygra Brazylia
ale mimo wszystko kibicuje Francji
wink.gif
.
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
ELo

Ja mam nadzieję i myślę że tak się stanie, że Polska przejdzie chociaż trochę dalej niż 4 lata temu. Przynajmniej żeby nie dostała 4 :0 z Portugaliją. I 2:0 Z koreą. Mamy teraz niezłą drużynę i słabą grupe, więc mam nadzieję będzie ok. Nie wymagam przecież złotego medalu. Ale postawiłem w ankiecie na Brazylije. Ona ma jeszcze lepszych i bardziej doświadczonych graczy i mojego idola. Chociaż znaszej Reprezentacji jest KRzynówek i Żurawski .


POzdrawiam
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Czy ten temat ma sens?!?
blink.gif
Kto zostanie mistrzem Świata??
dry.gif
Co to ma niby być.

A jeżeli już piszecie kto to chociaż powody podajcie
mad.gif

Ok ja napiszę.
Mistrzem Świata zostanie drużyna z Anglii. Dlaczego?! Może podam argument jako gracze.
Obrońcy
Ashley Cole- gostek na lewej obronie wymiata, moim zdaniem najlepszy na tej pozycji to właśnie on.

Rio Ferdinand - ma nie raz przebłyski formy, ale ja w niego wierze.

Pomocnicy

Gerard i Lampard - te nazwiska mówią same za siebie.

Atak

Owen - dla mnie zawsze największy gwiazdor.
Rooney - hmmm... "Dzik" - jednym słowem. Żądny zwycięstw.

Ci zawodnicy mówią sami za siebie. Oczywiście dla mnie zawsze się liczy Brazylia i Włochy.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Widze że Brazylia tutaj jest zdecydowanym faworytem ;]
Moim też. Od zawsze ten kraj był potęgą w piłce nożnej, więc dlaczego nie ma być tak tym razem ?? Mają wspaniały skład. Większość ich zawodników gra w czołowych europejskich klubach i pokazuje na codzień swoją klasę. Sądze że w pierwszej trujce będą na bank. Mistrzostwo jest bardzo mozliwe. Zobaczymy jaką będą prezentować formę za pół roku...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja także jestem za Brazylią. Są naprawdę dobrzy i fajnie się ich ogląda podczas gry (czyt. grają naprawdę dobrze). Na codzień nie jestem fanem piłki nożnej, ale takie wydarzenie jak mistrzostwa świata to zawsze oglądam ;]. Tak to mogę typować jeszcze Anglię, zawsze jakoś ich lubiłem no i Niemcy też mają coś do powiedzenia. Nie jest przesądzone, ale myślę że Brazylia zdobędzie poraz kolejny puchar ;].
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Na pewno wygra Brazylia. Co tu dużo gadać oni mają najlepszych piłkarzy na świecie choćby Ronaldihno czy Adriano i Ronaldo. A polacy jak wyjdą z grupy to będzie sukces ale jak wyjdą z grupy perspektywa gry z Anglią i Szwecją jes nie zaciekawa...
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Niestety muszę ze względu na swój zdrowy rozsądek oddać głos na Brazylie. Są tak cholernie dobrzy że trudno wymyśleć kto jest w stanie ich zatrzymać! Może Argentyna albo Włochy? Co do Polskiej reprezentacji mam nadzieje że tym razem wyjdą z grupy i zajmą całkiem dobre miejsce. Ostatnie mistrzostwa (mimo że kompletnie nie interesuje się piłką) oglądałem z koleżankami z klasy na zielonej szkole (przynajmniej przegrany mecz z Koreą). Dziewczyny kibicowały (Dudek!,Dudek!) lecz mimo to przegraliśmy
dry.gif
teraz będzie lepiej - ja to wiem
wink.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Rowniez jak wy uwazam ze Brazylia jest murowanym faworytem bo kto inny ? po cichu licze na na polwysep iberyjski ( hiszpania , portugalia ) , chociaz moze nas spotkac jakas inna niespodzianka w postaci czarnego konia
tongue.gif
, ( w koncu Na Grecje tez nikt nie stawial 2 lata temu , zespol z ktorymi polacy wygrali ... wygral cala impreze , liczylbym na polske rowniez po cichu , a noz im sie uda ^^ , ale oni nie posiadaja ani % szansy ... samo wyjscie z grupy ;p bedzie wielkim sukcesem x]
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Myślę że Brazylia zostanie ponownie mistrzem. Tylko gratuluję takiej ekipy jakiej mają w tej chwili Ronaldo/Ronaldihno i inni... Chociaż nie uważam go za kompletnego faworyta myślę że, u siebie Niemcy mogą pokazać to i owo. I oczywiście są inni ale mają małe szanse chociaż po cichu liczę na Anglię (prócz Polski). Co do Polskie Grupy i samej reprezentacji, dostali szanse wyjścia z grupy zobaczymy czy ją wykorzystają.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja oddałem głos na Brazylię bo oni to już mają we krwi wygrywanie Mistrzostw Świata. Są po prostu do tego stworzeni ten sQuad. A nawet nie myślałem że

będzie ktoś kto zagłosuje na Polskę też mógłbym tak zrobić .Ale czy chcemy czy nie polska nie wygra. Ostatnio nawet nie wyszła z pierwszych eliminacji (o ile dobrze pamiętam) więc oczym tu gadać.
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Ja tam zawsze głosuję na Brazylię na każdych mistrzostwach. Bardzo lubie ich grę! Zresztą kto nie lubi? Ten polot i finezja w czasie rozgrywania, fantastyczne podania, efektowne akcje! Eh już sie nie moge doczekać MŚ 2006
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
chodź im nie kibicuje to uważam że Anglia wygra ponieważ:

1. Pozycja zawodników – mają świetnie rozmieszczonych zawodników, Cole przecież na obronie to nawet trawa mu pomaga jest tai dobry, już nie mówiąc o zorganizowanym ataku, nie jak ostatnio.

2. ostatnia porażka dała im się we znaki przez trenera który mówiąc delikatnie nie był z tego zadowolony.

3. tracą prestiż
 
E

Electric_Dragon

Guest
Moim skromnym zdaniem Brazylia powinna wygrać mistrzowstwa. Bądź co bądź mają w tej chwili najlepszych piłkarzy świata. Ale byłoby miłą niespodzianką gdyby pojawił sięczarny koń. Tak jak z Grecją podczas ME'05
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Naturalnie że Brazylia wygra tą impreze, a dlaczego? Bo oni mają tylu wspaniałych zawodników że mogliby wystawić (orient
tongue.gif
) CZTERNAśCIE pełnych jedenastek które mogłyby walczyć o puchar świata
blink.gif
. Trzeba więcej dowodów? Ale osobiście jestem za Anglią!
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Moim zdaniem mistrzostwa wygra Portugalia. Wprawdzie krążą pogłoski że najlepszy zespół ma Brazylia ale Portugalia ma ducha walki. Na mistrzostwach Europy pokazali klase.W końcu Portugalia jest uważana za kraj piłki nożnej.Ja będę kibicował tej drużynie.I oczywiście Polakom.Czociaż co do reprezentacji polski to nie mam zbyt wielkich oczekiwań.Polacy na pewno będą starali się grać jak najlepiej ale na miano najlepszej drużyny świata jeszcze nie zasłużyli.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Wygra Brazylia lub Anglia bardzo ewentualnie jakieś Niemcy, Hiszpania, Portugalia. Ale cóż prawda jest taka że Brazylia jest bezkonkurencyjna (no może trochę przesadzam) i ma najlepszych piłkarzy na świecie. Sam Ronaldinho byłby wart tyle co cała reprezentacja Polski
tongue.gif
Chciałbym aby wygrała Anglia ale raczej się moje marzanie nie spełni. Głos na Brazylię
biggrin.gif
 

Thorus_7

New Member
Dołączył
6.2.2006
Posty
18
Ja podobnie jak inni sądzę, że wygra reprezentacja Brazylii. Dysponują oni najlepszym składem i od lat są potęgą. Coraz więcej brazylijczyków przychodzi do europejskich drużyn, przez co stają się coraz to silniejsze, a ich technika jest wręcz bajeczna. Chciałbym żeby wygrały Niemcy, ponieważ kibicuje Bayernowi Monachium i lubię piłkarzy niemieckich, ale wiem, że i tak wygra Brazylia.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
MISTRZOSTWA WYGRA CHUCK NORRIS
biggrin.gif

,ale na poważnie.

Hehe nikt nie podał PRAWDZIWEGO faworyta mianowicie Holandii, wyniki w eliminacjach do Mś i towarzyskie mecze w 2005 r. mówią same za siebie.
Kibicuje Pomarańczowym rok dłużej niż jestem za Ajaxem czyli od 1995 r.
smile.gif
.
W tych Mistrzostwach chyba nie muszę mówić za kim będę
dry.gif
.
Oczywiście POLSKA GOLA!!

Pozdrawiam.
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
QUOTE (RobsonAjax @ 12-02-2006, 19:01) Hehe nikt nie podał PRAWDZIWEGO faworyta mianowicie Holandii, wyniki w eliminacjach do Mś i towarzyskie mecze w 2005 r. mówią same za siebie.

I ja stwierdzam ze wielkim faworytem obok Brazylii, jest Holandia. Grają świetnie, mają cudowny zespol i choc nie kibicuje im tak jak RobsonAjax, to widze w nich przyszłych mistrzów świata. Oprócz tych dwóch ekip, silne mogą być tez Niemcy (bo są gospodzarzami) ale i tak beda w grupie na drugim miejscu za Polską
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom