Minecraft

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Witam wszystkich!
Jak wiecie od jakiegoś czasu na rynku pojawiła się dość oryginalna gra "Minecraft". Co to w ogóle jest? Jest to dość oryginalna gra w której zawsze gry tworzymy nową grę to świat się tworzy od nowa więc nikt nie może mieć takich samych światów. Więc o co tu chodzi? Zaczynamy grę mając jedynie bohatera który jest górnikiem z pustym ekwipunkiem i poprzez wydobycie pierwszego surowca drewna tworzymy stół to robienia narzędzi, a potem majstrujemy pierwsze drewniane narzędzia kilof i siekiera oraz robimy drzwi i wykopujemy nore która będzie naszym mieszkaniem i poprzez upływ gry tworzymy coraz bardziej zaawansowanie przedmioty, wydobywamy nowe surowce oraz budujemy coraz lepsze budynki. Moja opinia; Gdy pierwszy raz uruchomiłem gierkę to pomyślałem ku**a co to za gó**o jednak postanowiłem że pooglądam kilka filmików na necie i po tym jak zobaczyłem możliwości tej rozgrywki gra wciągnęła mnie niemal tak samo jak wszystkie trzy części gothica. Czekam na wasze opinie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mnie wciągnęła na kilka tygodni. To jest gra dla ludzi z bujną wyobraźnią oraz zmysłem "górnika". Można tworzyć niewyobrażalnie duże budynki mając do dyspozycji potrzebne do tego materiały. Mimo, że grafika na początku odpycha, później się zaczyna podobać.
Grę polecam dla ludzi, którzy mają duzo wolnego czasu.
 

kubak114

New Member
Dołączył
11.5.2011
Posty
21
Mi się gra spodobała, grałem przez tydzień. Potem włożyłem do napędu płytę z Medievalem II a Minecraft został zapomniany w odmętach mojego dysku. Polecam grę, naprawdę ciekawa.
 

boobles

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
1
Na Minecraft'a trafiłem zupełnie przypadkiem szukając jakiegoś ciekawego tytułu dla zabicia czasu. Na początku średnio mnie to przyciągało, lecz z każdym nowym update'm gra robiła się (i robi zresztą) coraz ciekawsza. Najważniejszą rzeczą, jakiej nam potrzeba jest umysł pewien ciekawych pomysłów wartych wykorzystania. Im bardziej złożona budowla, tym większa satysfakcja z jej powstania, a sama zabawa z elektroniką przy użyciu tzw. Redstone'a - przednia.

Polecam zajrzeć do gry wieloosobowej. Wciąga jeszcze bardziej niż Singiel :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jak Sekciarze wiedzą, jestem uzależniony od Minecrafta. ;d
Gra jest niesamowita, można odwzorować praktycznie każdy realny budynek, można tworzyć zawiłe mechanizmy, ale przede wszystkim: zapychać wolny czas.
Najlepiej gra się na Multi.
Więcej nie ma co gadać. :D
 

Kolosz

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
16
Minecraft jest świetny, ale by zabrać się za budowę monumentów, trzeba mieć sporo czasu, a z tym niekiedy jest problem. Sam jednak wolę kopać, 'budować' wielkie podziemne katakumby pod moim zamkiem, który nie wyszedł jeszcze z fazy planu. Gra bardzo przyjemna, ale można by ją jeszcze rozbudować na wiele różnych sposobów.
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Minecraft jest grą bardzo ciekawą te "monumentów" widziałem wiele i zawsze byłem ciekawy jak oni to zrobili o_O grafika Minecrafta strasznie odpycha nowych graczów ale ja to w nim najbardziej lubię.A co do rozbudowania to nie długo powinni wydać patcha 1.7 który jest coś na stylu Hallowin patch
 

Amness

New Member
Dołączył
16.7.2011
Posty
6
Gram w betę. Fajna gierka, spodobała mi się. Można w niej prawie wszystko zbudować, lecz w nocy może przyjść Creeper i wszystko rozwalić... Kilka razy mnie się to zdarzyło. Byłem wkurzony, bo budowałem moją willę cały prawdziwy dzień, a tu jakiś Creeperek przychodzi i bum! Nie ma mnie i willi... Ale tak ogólnie to gra fajna.
 
Do góry Bottom