Migający Obraz ;?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witam was,

mam problem z Gothiciem, otóz od dawna w niego pykam i wszytsko ładnie chodziło, do czasu. Już chcę iśc zabić zubena a tu podczas wedrówki na pustyni obraz miga mi w białe paski :/ Cały czas miałem wsyztsko dobrze. Nie wiem co mogło się stać tymbardziej, że nic nie zmieniałem. Dodam, że podczas gry na przykłąd w myrtanie nic takiego nie ma miejsca :?
Przeinstalowałem grę, usunełem plik options.ini i zainstalowałem jescze raz sterowniki do grafiki. Niestety nic nie pomaga.
 

dick

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
21
Łącze się z tobą w bulu mam to samo ale u mnie dzieje się tak od poczatku.
Co prawda trochę sie uspokoiło ale musiałem zacząć od poczatku i znowu jest intensywnie.
Spostrzegłem, że dzieje się tak jak od tyłu w kamere świeci refleks słoneczny.
jak będziesz cos wiedział daj znak lakilan@go2.pl
dzięki
 

lostfisher

New Member
Dołączył
3.12.2006
Posty
6
opcje->szczegółowośc->własna->postprocessing->ustawiasz sobie na "efekt overglov" lub "głębia pola"
pomaga na 100% B)
 

Uczita

New Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
21
OOOOOOO Thx lost do tej pory korzystałem ze sposobu bardziej hmmm nieporęcznego czyli wyciągniecie ognistego miecza lub włączenie jakiegoś czaru :D
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
lostfisher poprostu VERY VERY VERY THX mi tez pomoglo a juz myslalem ze to zostanie i znowu wpadne na jakies ogry czy tam stadopelzaczy(mam duzy poziom ale wole nie ryzykowac)
 

KERTH

New Member
Dołączył
12.1.2007
Posty
1
QUOTE(lostfisher @ 05-01-2007, 22:28) [snapback]131450[/snapback]

opcje->szczegółowośc->własna->postprocessing->ustawiasz sobie na "efekt overglov" lub "głębia pola"
pomaga na 100% B)



NIE TYLKO, pomaga także powiększnie pamięci wirtualnej partycji a której znajduje się gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom