miecz sniacego!!!!

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
znalazlem miecz sniacego!, obr 115, wymagana sila 80, to nie sciema!!!, lezal tam w cmentarzysku orków tam gdzie y,berion mial wizie pochodzcie tam kolo tego orka zolnierza, porozglandajcie sie tam i przy pewnej scianie wsytaje pewien miecz (na poczatku myslalem ze to dzwignia) ale to byl miecz, sorry ze niemam scerrena ale musailem zrobic format dysku i juz niemam zapisó do G1 ale spróbuje tam dojsc jeszcze raz i bede mial scerrena to wam pokaze, moze ktos z was widzial ten miecz??[/quote]
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
No spoko, lecz wystarczyłby tylko jeden taki temat by o tym wspomnieć, zamiast pisać dwóch identcznych.
smile.gif

No i kurcze dawno w G1 nie grałem ale widzę, że sporo pominąłem. Może się skuszę na powtórkę... A po ile można opylić taki miecz?
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Mam nadzieje, że to nie jest powtórka z miecza beliara :/
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Przeciez to 3 rozdział! Nikt by nie dawał w połowie gry tak silnego oręża do zdobycia! Gra by była pózniej za prosta! :evil:
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Nie? W 1 rozdziale zdobyłem Zardzewiały Miecz Dwuręczny, który używałem do czasu odkrycia Mściwej Stali w IV rozdziale. A i można znaleźć niezły miecz zapuszczając się do podziemi ze Starego Obozu, kwater strażników.
 
A

Anonymous

Guest
to nie powtórka z miecza beliara, a co do tego ze w polowie gry , to takich wymagan chyba niebedzieszz mial w polowie gry, a nawet jesli to co z tego??, ja w 2 rozdziale mialem miecz kruka
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
no nie wiem czy by tak autorzy nie dali

np. w gothicu 2 łatwo jest zdobyć (nawet w 1 rozdziale !!!) Orkową zgube - 65 obr. 65 wym. siła
ale troche trudniej Smoczą zgube (chyba terz w 1 rozdziale) ale trzeba wykiwać szkielety i panów cienia
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Jak dla mnie to kolejna sciema i tyle :wink:
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
JA MU WIERZE ale na 55%
ale jak da scenera to uwierze na 100 %
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
QUOTE Jak dla mnie to kolejna sciema i tyle :wink: jeden normalny! oczewiście że ściema ja wam powiem że pewnie inny spryciaż załorzy temat miecz adanosa w g1 nie ma ni miecza beliara ani miecza śniącego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom