Miecz Półtoraręczny I Mecz Ognisty

Status
Zamknięty.

Kagus72

New Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
8
Hej!
Mam takie pytanko - czy miecz półtoraręczny jest lepszy od miecz ognistego??

No bo miecz półtoraręczny zadaje 90 obr i kosztuje 16000 a miecz ognisty zadaje 100 obr ale kosztuje duzo mniej (ok,1000)

czy tu jest po prostu taka różnica bo jeden jest lepszy a drugi gorszy?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ognisty miecz mozna zdobyc na samym poczatku gry i jest lepszy od poltorarecznego. Jedyna jego wada moze byc to ze jest krotszy od poltoraka.
Wydaje mi sie ze to jest bug gry, ktory zostal chyba celowo wprowadzony, tak mi sie tylko wydaje ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Ja bym powiedział że ognisty jest gorszy od półtoraręcznego, z tego względu że Miecz Półtora ręczny można wykuć samemu + nasotrzyć (110 obrażeń), a ognisty będzie miał tylko 100 :)....
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
A na dodatek można półtoraręczny zatruć co podczas pchnięcia też dużo daje :) Ja walcze półtoraręcznym odkąd go mogłem wykuć i moim zdaniem jest najlepszy - dlaczego? Bo jest dłuższy od pozostałych mieczy jednoręcznych takich jak El Bastardo czy Rubinowe Ostrze :D Nawet sam ogórek Robhar go ma :D Pozdrawiam
 

Kagus72

New Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
8
kurczę ... wydałem 16k na miecz który można wykuć samemu i jeszcze naostrzyć :/
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
heh.. tylko żeby go wykuć musisz zapłacić 20k złota za plan samego miecza, później potrzebujesz składników. To nie takie proste wykuć miecz, pozatym ostrznia broni też musisz się nuczyć u kowala. ;) a za 16k masz gotowy (gorszy) miecz. Możesz go naostrzyć (a o zatruciu to narazie nie myśl, dopiero później) i będzie miał 100 obr. :)

Pozdrawiam
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jak chcesz możesz na razie posługiwać się mieczem ognistym bo kupiony miecz półtoręczny po zaostrzeniu daje tyle samo obrażeń (100 obr) co miecz ognisty, jeśli dobrze pamiętam, a jak zrobisz własny i zaostrzysz to daje 110 obr. Miecz ognisty wogóle jest tańszy. :)

Ja noszę miecz ognisty, mi to nie robi żadnej różnicy czy noszę półtoręczny czy ognisty, przecież to tylko 10 obr więcej. :lol:

Decyzja zależy od ciebie. :)

Pozdrawiam ;)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Poza tym miecz ognisty można prawie wszedzie znaleźć :D Ja mam bodajże 8 zwojów przyzwania tego miecza, ale niestety go nie używam ponieważ mam "mały" zryw przez jego wygląd :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom