Miecz Demona

Status
Zamknięty.

Jedajec

New Member
Dołączył
15.3.2007
Posty
20
Czy komus z was udalo sie zdobyc 666 sily aby go podniesc? Piszcie bo chce wiedziec czy mam probowac :p
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
A tak w ogóle to skąd masz miecz demona ? Domyślam się , że z czitów... Raczej nikt nie próbował , bo nikt chyba nie inwestował tyle pkt w siłę
 

Lomas

New Member
Dołączył
8.3.2007
Posty
9
CYTAT(Zyku @ 24-03-2007, 15:18) [snapback]136402[/snapback]
A tak w ogóle to skąd masz miecz demona ? Domyślam się , że z czitów... Raczej nikt nie próbował , bo nikt chyba nie inwestował tyle pkt w siłę

hahahahahahahaha smieszne jest taki zwój co sie nazywa sumon demon(albo jezeli jestes magiem i uzywasz magii beliara) no i schodzi ci z nieba taki demonek i klikasz "GO back now!" i on umiera i raczej trafi ci sie miecz co trzeba 666 siły a kosztuje 1 gold :lol:
 

popuri

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
12
Grałem 3 razy w gothica i specjalnie za trzecim razem inwestowałem w i siłe i nie tylko( lv.79 680 siły 130 zręczność 130 prastara wiedza ) podoba mi się ten miecz demona...ale tylko z wyglądu, bo wole nosić gniew innosa.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
bo wole nosić gniew innosa.

Tak tylko żeby znaleść Gniew trzeba otworzyć wszystkie 48 skrzyń,co jest trudne do wykonania(A jak nie to na czitach jechać). Co do mieczu Demona,sądze że jest on ciekawey ale zupełnie niepotrzebny.Żeby mieć 666 siły to mija długo czasu i wtym czasie znajdujemy już wiele lepszych mieczów. A pozatym nie widziałem żeby demon upuszczał miecz gdy go pokonamy, może i upuszcza miecz ale wtedy kiedy go przyzwiemy i odeślemy go , bo po walce niewypada.
 

Jedajec

New Member
Dołączył
15.3.2007
Posty
20
Demona trzeba przyzwac i odeslac go. W jego ciele bedzie wtedy miecz.
 

popuri

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
12
CYTAT
Tak tylko żeby znaleść Gniew trzeba otworzyć wszystkie 48 skrzyń,co jest trudne do wykonania

Nie takie trudne, Ja gdy grałem pierwszy raz doszedłem do 42 skrzyni, wogóle nie wiedząc o takim układzie tych skrzyń
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Co do tego miecza demona w jego cielę to mogę powiedzieć ŻE JEST TYLKO WTEDY, GDY ON BĘDZIE MIAŁ OKAZJE GO WYJĄĆ. Czyli np. widzi goblina, wyciąga miecz, chowa go, my go odsyłamy - i dopiero wtedy jest miecz!!! Zapamiętajcie to bo już mnie to denerwuje ;)

POZDRO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom