Metin2

Dołączył
18.1.2006
Posty
32
Niedawno postanowiłem zagrać w jakiegoś MMORPG a ze gram w OGame i tam ostatnimi czasy ukazala sie reklama Metina2 to postanowiłem przebadać sprawę. Gra okazała się całkiem miła (nie potrafię porównać, czy ocenić bo po raz pierwszy w coś takiego gram ale wydaje mi sie całkiem fajne). Zachęcam wiec do przetestowania gierki... a może już ktoś z was gra ? myślę ze to całkiem prawdopodobne bo liczba zarejestrowanych graczy wynosi około 80.000 - 90.000 (w samej Polsce) i z tego co słyszę od kumpli to gra jest całkiem znana.

małe info:

Instalka ma około 400 MB
Gra jest w pełni darmowa
Klimat gry to Azja jakaś :p
Mamy do wyboru 4 klasy postaci

Proszę o wypowiedzi :)

Jeśli to taki temat już był to sorki
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Zapomniałeś dodać, że gra jest całkowicie spolszczona. No i, że kilka krajów ma własny serwer - tak jak my gdzie klienty są w ich języku jak i admini danej narodowości. Ogólnie gra jest całkiem niezła, co prawda szybko przestałem w nią grać ale nie z powodów samej gry lecz znudzenia. Niestety jest olbrzymi minus na tym serwerze - naszym polskim. Mianowicie jak idzie się domyślić grają tam sami Polacy, a wiadomo jacy jesteśmy. Do czego zmierzam? Gdzie się nie ruszysz na jakiś przyzwoitym lvlu słyszysz 'plsssssssss exp plsssssssssssss' ' pls kasa pls pls pls' etc. To strasznie wkur.. odstrasza.
 
Do góry Bottom