Mapa

Status
Zamknięty.

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Znalazłem tą mape na jednej ze stron poświęconej grze Gothic
welt1.gif


Co o niej sądzicie ?
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Wow! Ale fajna mapka, wszystko jest na niej bardzo dokładnie pokazane. Mógłbyś podać mi link do strony na której to znalazłeś ??

Pozdro
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Przyznam ze jest ona bardzo efektowna ale gdzieś już ją lub podobną widziałem...

Teraz kilka uwag do niej prze pryzmat tego co wiadomo o G3

Kontynet ma być tylko 3 krotnie większy od khorinis a z tej mapy wynika że konytnent jest kilkanaście razy większy...

W jakiejś gazecie chyba komputer świat gry czytałem że teren w g2 ma 25 km kwadratowych Z tej mapy wynika że jest mniejsza...

Wydaje mi się że ta mapa to tylko czyjes marzenie...

Na stronie gothic.g4ce.pl widnieje ta mapa http://www.gothic.g4ce.pl/img/mapy-g3/mapakontynrntu.jpg na niej Khorinis jest po drugie stronie kontynentu..

Wydaje mi się że te mapy nie są prawdziwym obrazem kontynentu, który zobaczymy w g3
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Ehhh mape tą widziałem jakieś 1000razy żadna nowość
dry.gif
mapka fajna i takie tam tylko że ona nie zgadza z Gothic3 bo przecierz kontynent będzie większy...
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
mi sie ta mapka całkiem podoba, po raz pierwszy widze kolorową mapę kontynentu. Co jak co ale jak kontynent wygląda dowiemy się dopiero w Gothicu3.Chociaż we wszystkim tkwi Ziarno Prawdy ( <---- Rozdział w Wiedźminie, kto czytał ten wie
biggrin.gif
)



POZDRO ALL
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Może ludzie z PB zaskoczą nas i zrobia nie 3krotnie wiekszy świa tylko może nawet 10krotnie większy niz z G2
laugh.gif
przynajmniej tak wynika z tej mapki.No albo to zwyczajny pic i ktos dla jaj ja sobie zrobił ewentualnie może jest to wersja alfa
laugh.gif
mapy świata który bedzie miejszy niz ten na mapie
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
A może to przez te proporcje
biggrin.gif
mapa w skali 10:1
biggrin.gif
coś mi się wydaje że w Gothic 3 czeka na nas dużo niespodzianek
tongue.gif
tongue.gif
pożyjemy zobaczymy
biggrin.gif
a tak przy okazji
blink.gif
przypatrzcie się na varant
tongue.gif
mi to wygląda jak obcięta ameryka południowa
tongue.gif
więc ktoś chyba robi sobie jaja
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Aaa ja tej mapy jeszcze nie widziałem i msuze przyznać ,że bardzo mi się podoba i abrdzo imponująco wygląda. Chciałbym żeby tak w rzeczywistości prezentował się kontynent w Gothic'u 3.

Swoją drogą nie spodziewalem się że to będzie aż tak duże. lOl no nic pozostaje tylko czekać do premiery
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom