Mapa

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ehhh no więc zobaczyłem że wiele osób nawet nie patrzy na stronę i zakłada tematy gdzie ktoś jest więc umieszczam tu mapy zrobione przezemnie . Za błędy ortograficzne przepraszam :p . Na mapach zaznaczone są najwarzneijsze miejsca i ludzie !

Mapy :

Khorinis

khorinises6.jpg


Górnicza Dolina

grniczadolina3pt.jpg


<span style='color:blue'>Kopiowanie Zabronione , Wszelkie prawa zastrzerzone , Mapa zrobiona w całości przezemnie</span>
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Nie chcę cię zniechęcać, ale ta mapa jest żywcem zerżnięta z KŚ Gry, tylko nieco mniej dokładna i nie ma tam wszystkiego jak dodasz jeszcze parę miejsc to bedzie ok.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
z czego ??? ja tą mape zrobiłęm z pamięci więc mnei nie oskarżaj , mam BARDZOOO dużą wiedze o Gothicu 2 więc nic mi nei wmawiaj ! A ja daęłm tu te najwarzniejsze miejsca
bo wielokrotnie widziałęm jak się ktoś pytał gdzie jest Diego , jakiś smok , itd
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Sorry Jodełko, ale wręcz identyczna mapa jest w KŚ gry więc skoro sam ją zrobiłeś to przepraszam.
Każdy może się pomylić. Ale żeby aż tak. Ech sorry.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE (windoo @ 23-03-2005, 18:43) Sorry Jodełko, ale wręcz identyczna mapa jest w KŚ gry więc skoro sam ją zrobiłeś to przepraszam.
Każdy może się pomylić. Ale żeby aż tak. Ech sorry.
A czy w KŚ-Gry pisze 'Stara Wierza Xardasa' zamiast poprawnie: 'Stara Wieża Xardasa'? ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom