Mana Cz. 2

  • Thread starter #digiAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
D

#digiAnonim

Guest
Original post txt:
"Witam maniaków wspaniałej gry jaką jest Gothic smile.gif
Otóz gram magiem [wczesniej przechodzilem paladynem i lowca smokow] i mam pewien spory problem... chodzi o manę sad.gif Wykupiłem wszystkie buteleczki many jakie były w każdym 'sklepie' ale i tak to mi nie wystarcza sad.gif Zostało mi z 15 w ekwipunku a wlasnie rozpoczynam rozdział ze Smokami.
HELP ! smile.gif"

otrzymałem odpowiedz:

QUOTE Buenos Aires !! Panie chlopiczko, dziwne zadajesz pytania. Nie wiem, co robiłeś przez cały II rozdział, że nagle zaczęło ci brakować Mikstur Many, bo jak wiadomo są one powszechnie dostępne wszędzie. Jeśli już chodzi o ścisłość, gdybyś był zarejestrowany dostał byś ode mnie, conajmniej ostrzeżenie...mam nadzieję, że zauważyłeś, iż po przejściu do kolejnego rozdziału, handlarze w Górniczej Dolinie, i Khorinis, mogą ci sprzedać nowe i lepsze, rzeczy w tym i mikstury many...cloded...

Nie zamykaj tematów bez potrzeby chlopczyku...kto ci w ogóle modka dał?
1. Kupowałem W KAŻDYM ROZDZIALE I W KAZDYM SKLEPIE WSZYSTKIE buteleczki z maną i mi nie starczyło bo biegałem i zabijałem wszystko co sie rusza zeby nabic lvl dobry.
2. umiem warzyc miksturki ale z alchemii to co najwyzej zdobede kilka buteleczek

i proszę o nie zamykanie tego tematu panie Sudden Hoof
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Po 1.Niewiem jak ty grasz, ale ja przeszechodziłem kilka razy magiem Gothica i nigdy mi nie zabrakło mikstur many. Jeśli mam ci coś poradzić to chyba tylko to żebyś jeszcze pochodził po wszystkich handlarzach.
Po 2. To Administratorzy i Moderatorzy ustalają czy zamknięcie tematu jest potrzebne czy nie.
Po 3. Sudden Hoof'a Moderatorem z tego co wiem uczynił clone_xx i skoro to zrobił to jestem pewien że kierował się dobrem forum i własnym rozsądkiem. Skoro Sudden Hoof został Modem to znaczy, że okazał się najodpowiedniejsza osobą do tego stanowiska, co zresztą pokazuje swoja pracą.


Pozdrawiam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Poszukaj po jaskiniach , kup se dużo roślinek i menzurek oraz poszukaj roślinek i uważ . A i w różncyh zakątkjach , obozach i w kufrach jest kilka tych eliksiruw . W klasztorze jest w kufrach magów sporooo . Ogólnie sprawdź prawie wsyztskie kufry .

PS: mana także się uzupełnia jak śpisz o ile nie jesteś opętany !
 
G

Guest

Guest
ehh dobra zamykajcie sobie temat kiedy tylko chcecie bo widzę, że pomocy nie otrzymam...

Pozdrawiam
(L)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Przyznam że kiedy grałem magiem miałem podobny problem ale dopiero w czwartym rozdziale i to już podkoniec jak już wybijałem resztki gorniczej doliny wystarczyło iść do korhinis rozpoczynał sie nowy rozdział i mogłem sobie nakupować eliksirów do woli. A w czesniejszych rozdziałach to naprawde nie wiem jak to możliwe że ci zabrakło. no chyba że miałes powiecmy 60 many tzuciłes jeden czar i odrazu uzupełniałes innej możliwości nie widze. A jesli ty dopiero rozpoczynasz nowy rozdział to u handlazy pojawią sie nowe buteleczki i nie ma problemu.

Nie dziwie sie że twój temat został wczęsniej zamkniety!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom