Mamy Gameplay !

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No cóż, za wiele to on nie pokazuje ale lepsze to nisz nic. Widać, że to będzie drugi G3, tyle, że inna fabuła. Prawdę mówiąc to tylko tego brakowało G3... no i stabilności.
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Trche dziwi mnie wyglad beziego przez te 2 lata zmienil mu sie fryz no ale kto by chodzil w tym samym 2 lata;d. A tak naprawde gierka prezentuje sie dobrze chociaz te 25 godzin gry to troche malo ale jak by na to nie spojrzec podstawke tez mozna bylo przejsc w 25 godzin tylko trzeba grac z solucja...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Gothic 3 z nowymi lokacjami z nową fabuła i itemami. Nic więcej. Gothic 3 Forsaken Gods to nie będzie jakaś rewolucja niestety. Pozostaje mieć nadzieje, że fabuła będzie miodna a stabilność poprawna.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak widze dodatek to gothic3 z inna fabuła. Wreszcie zauwazyismy ze przed bramami miasta nie stoja orkowie tylko ludzie. Mam nadzieje ze gra bedzie bez błedow.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pfff...już widzę ta optymalizację...na filmiku widać jak momentami ciacha gra.....a komputery testowe na targach są zazwyczaj skonfigurowane tak by spokojnie gry na nich działały na maxie.....a tutaj zaciachy robi...gówniany gothic
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Bezsensu troche ze po 2 latach bezi wraca do myrtany...Krol asasynow i nagle powraca sluzyc krolowi? albo z niezbadanych krain lub tronu i dalej udaje "turyste"? ; d
Dziwne.. mogli byc zrobic jakies nowe tereny i stablinosc.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Tak, to jest Vengard i tylko on, tyle, że odbudowany ;).
Co do wyglądu i działania gry jeszcze bym się nie wypowiadał, ponieważ to dopiero wersja alfa lub beta, więc na pewno wszystko dopieszczą.
Podobnie rzecz miałą się ze screenami i filmikami przed premierą GIII.


Pozdrawiam.
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Haha xD nawet na prezętacji im się cieło... no no silnik pierwsza klasa xDD bedzie tak samo zbugowany jak w 3 :]
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
nic z niego nie wywnioskowałem miał całe ekwipunek i prawie cały gameplay przesiedział przy skrzynce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom