Magowie Powietrza

Status
Zamknięty.

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Wiem, że już był podobny temat lecz go zamknęli mówiliście tam że magowie ziemi i powietrza nie zostali "wyprodukowani" w Gothiku 3 ja bardzo chciałbym zostac magiem powietrza bo przeczytałem to "Tym razem - w odróżnieniu od poprzednich części - można w sprzyjających okolicznościach należeć jednocześnie do kilku różnych organizacji. Szczególnie ważne jest to dla magów, którzy aby zyskać dostęp do zaklęć, muszą dołączyć do jednego z kręgów magii. Według niepotwierdzonych informacji, pojawią się tutaj nowe odłamy magów. Oprócz znanych już nagów ognia i wody, spotka się się także magów ziemi (brąz/zieleń) i powietrza (biel), a wraz z nimi do panteonu bogów Gothica dojdą oczywiście nowe bóstwa. Każdy z kręgów magii będzie dysponował zupełnie innymi zaklęciami." Ja widziałem w filmiku na youtube, że koleś dysponował potężną magią i miał strój (taka szata) cały z bieli a przecież tu pisze, że ich kolor będzie bielą. Co na ten temat sądzicie??
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Możliwe że to była zbroja addanosa... Jest ona w grze
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
no i co z tego, że chodzi o druidów ? masz nowe czary ? nowego Boga ? NIE !
A to na pewno była Szata Adanosa, bo to jedyna biała szata w grze.
Mógłbyś podać link do tego filmiku ?

 
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
W G3...nie ma magów powietrza.....Są faktycznie druidzi, którzy dysponują magią ziemi i przemiany

Co najwyzej w dodatku Forsaken Gods można liczyć, na nowe bóstwa i magów :p
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Magowie Ognia - wszedzie ich pelno, w jaskiniach miastach wszedzie.
Magowie Wody - sa oni tylko na pustyni.
Magowie Ziemi (?) - mozliwe ze chodzi o druidow ktorych zywiolem jest natura i korzystaja ze swych kamieni druidzkich ktore maja moc zwierzat.
Ale o magach powietrza nie slyszalem i nie tez czarow typu piesc wichru.
Ano i sa jeszcze czarni magowie ktorzy mieszkaja w miastach na pustyni Varant.
 

Barti7

New Member
Dołączył
20.10.2008
Posty
15
podobno jest jakiś dodatek ,,Zapomniani Bogowie" ale może chodziło mu o druidów a biała szata to szata Adanosa
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
CYTAT(diego3 @ 25-10-2008, 20:14) index.php?act=findpost&pid=199915
podobno jest jakiś dodatek ,,Zapomniani Bogowie" ale może chodziło mu o druidów a biała szata to szata Adanosa

Nie podobno, tylko wyjdzie za miesiąc. A to, że to Szata Adanosa i druidzi to chyba ustaliliśmy definitywnie.
Temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom