Magiczna Ruda

Status
Zamknięty.

flaku

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
6
Witam

Mam problem z uzbieraniem 5 brylek rudy ( inaczej magicznej rudy, zeby nie bylo nieporozumien :D). Musze je uzbierac dla Thorka (z Montery). Wiem ze jest to moze troche smieszne nie moc znalazc 5 kamykow, ale poradnik z ktorego korzystam poprowadzil mnie do kopalni w poblizu Okary (tak sie chyba nazywa to miasto) w ktorej byly tylko 3 brylki rudy, jedna na ziemi a dwie nastepne wydobylem. Oczywiscie szukalem po roznych jaskiniach ale nie moglem sie doszukac gdzie wystepuje owa ruda. I tu sie pojawia moja prosba, a mianowicie prosilbym was (jesli ktos sie orientuje) o wskazanie w jakim miejscu moge ja znalezc. Niestety jestem na bardzo wczesnym etapie gry i musi to byc miejsce o okolicach Ardei, Cape Dun po Montere.

Bardzo dziekuje z gory

Pozdrawiam
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
To ja na twoim miejscu jeśli masz możliwość
wczytał save przed Thorkenem i dał mu 1000 złota.
Lub wczytał wcześniejszego sava przed odwiedzeniem kopalni,
nauczyłbym się górnictwa i dopiero bym poszedł.
Wtedy z tej kopalni wykopiesz 2 razy więcej rudy.
Czyli wykopiesz 4 bryłki i 1 bryłke znajdziesz.
Innego rozwiązania nie widzę, ale nie twierdze że nie ma.
Pozdro
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
BraveHeart ma racje ale możesz wczytać save i zabrać tego niewolnika Soboty ale nie rozmawiaj i nie podchodzić do Thorka. Gdy uzbierasz później te bryłki a napewno uzbierasz to mu je dasz. :D :)

Jeszcze jedno tak przy okazji nie wyzwalaj Montery bo gdy wyzwolisz za dużo miast, przywódzcy orków będą najpierw coś mówić a potem cię atakować i nie będziesz mógł wykonać misji z nimi związanymi. Jak już bardzo chcesz to Montere wyzwol ale ani jednego miasta więcej potem będziesz żałował. Jak się wyzwoli powyżej dwóch miast przywódzcy orków zaczynają cię atakować. Miasta wyzwala się na końcu jak już we wszystkich byłeś. ;) B) :D

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom