Machinima - [Gothic 3]Programista

DVMR4

New Member
Dołączył
11.7.2014
Posty
6
Jest to serial w Gothic 3, można się na pierwszy rzut oka nie połapać o co chodzi, ale macie tu streszczenie fabuły:
 
Beziego wywalają z klanu programistów za słabe umiejętności. Potem przez bieg różnych wydarzeń dochodzi do przejęcia władzy w klanie i zamiana go na miasto - Białystok. Następnie rozpoczyna się wojna. W międzyczasie Bezi zaprzyjaźnił się z orkiem z obozu, który pomaga mu w walce umiejętnościami w języku c++ ;]
 
 
Jak na razie stworzyliśmy dopiero 2 odcinki:
 
Odcinek 1: http://www.youtube.com/watch?v=QmqNwtFqaoM
Odcinek 2: http://www.youtube.com/watch?v=oN1kMu5qmEk
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Obejrzałem dwa odcinki i powiem, że słabe. Pierwsze co widzę to jakość filmików, jedyne 480p. Aktualne standardy to 720p w szczególności jak tworzysz "filmy". Przybliżenia, niektóre nie wiem co miały pokazywać, inne trwały za długo. Większość przybliżeń to piksele. Ilość przekleństw w pierwszym filmiku jest tak duża, że brak słów. Nie były one ani śmieszne ani nie oddawały "klimatu". Ciągłe teleporty beziego, przez większość filmiku nie wiedziałem jak jak to ugryźć. Orkowie w wieży Xardasa??????  Pojawiły się znikąd. I ciągle zmieniające się głosy, mogłeś to jakoś lepiej zaplanować. Ogólnie chaos i brak spójności. Drugi filmik lepszy, choć pojawiały się te same błędy.
 

DVMR4

New Member
Dołączył
11.7.2014
Posty
6
Dzięki za konstruktywną opinię! To nasze pierwsze podejście do filmowania i dlatego mogło wyjść słabo. Mimo wszystko postaramy się, aby następnym razem wyszło lepiej. Część trzecia będzie miała mało przekleństw albo wcale, lepiej wyjaśnioną fabułę. Bez przybliżeń, krótsze walki, Bezi bez teleportów.
Mimo wszystko cieszymy się, że przynajmniej ktoś to ocenił, teraz wiemy co poprawić :)
O ile ktoś będzie oglądał, to da się 720p
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Myślałem, że to kolejny odcinek poprzedniej serii. Mimo wszystko bardzo dobrze się to ogląda. Teraz musisz sam dojść do perfekcji poprzez praktykę. A i w opisie filmuy daj informacje, że jest to G3 z QP.
 

DVMR4

New Member
Dołączył
11.7.2014
Posty
6
Serii nie będę kontynuować, i tak nie mam pomysłów.
Najtrudniejsze jest właśnie wymyślenie tematu, na jaki ma być film
Potem obróbka i nagrywanie łatwizna
 
Dzięki za wsparcie, na pewno nagram coś więcej jak będę mieć solidny pomysł.
 
Do góry Bottom