Ma ktoś Noc Kruka????????????

Status
Zamknięty.

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
link

Link bardzo ładny mi też się podoba jak by jeszcze chodził to by było wogóle super!
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Ja tez bym bardzo chcial zeby to byla dzialajaca PL wersja i wlasnie zaczalem sciagac ale idzie to jak krew z nosa, bede jednak cierpliwy, ale jak to nie bedzie PL wersja to sie troche zawiode bo juz mi sie czekanie znudzilo.
 

zeusq2

New Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
8
opdowiedz

prawdopodobnie to jest wersja niemiecka sprawdzilem rozmiar tego pliku z moim obrazem wersji niemieckiej i rozmiar zgadza się co do 1 bajta
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Przeciez to sie bedzie miesiace sciagac jak caly czas jest 3 uzytkownikow gora 6 =/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No ale rozmiar polskiej wersji i niemieckiej może sie zgadzac lecz skoro to tak wolno idzie to moze nie warto sciagac tylko czekac az wyjdzie???????
 
S

Sir Karolus

Guest
Noc Kruka

Mialem tą Niemiecka wersje Nocy Kruka i jak zainstaluje się na polską wersje to stary tekst i głos jest po polsku
smile.gif
 

Gacoxx

New Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
29
Zostaje tylko głos przy starych dialogach, ale nowe dialogii mówią juz po niemiecku a napisy są po angielsku jak ktoś wgra sobie łatke.


Trzeba sie było uczyć języków w szkole to by niebyło teraz problemów.
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No trzeba bylo sie uczyc jezykow ale nawet jak sie uczysz jezyka to i tak nic z tego nie rozumiesz no prawie!
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Temat zamykam, bo widzę ,że stracił on już sens, zresztą wogóle go nie miał...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom