Mój Kawałek - Tam Gdzie Nie Ma Już Nic

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
A co mi tam, walnę sobie reklamę (skoro jest taka możliwość), może urośnie trochę wyświetleń ;p

Jest to wersja „bardzo” demo mojej pierwszej piosenki, w planach jest nagranie jej w studio, oczywiście w zmodyfikowanym aranżu, gdyż tutaj nagrywałem wszystko sam, a multiinstrumentalistą (co słychać) nie jestem ;] Następnie w planach jest także stworzenia do tego klipu, tym bardziej, że mam odpowiednie koneksje (pamięta, ktoś jeszcze ze starszych użytkowników kicz roku Revival z moją oscarową rolą? ;p). No a potem wiadomo, trasa koncertowa po całym świecie, blask reflektorów, wino, kurtyzany i lasery ;]

Tak poważniej dopiero zaczynam się tym bawić, szukam muzyków, powstają kolejne kawałki i ciekaw jest opinii. Jednak zaznaczam, produkcja jest amatorska (póki co ; ]).


Pozdrawiam : )

http://www.youtube.c...h?v=ZMHW12zNTrw
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Festiwalowe granie , i te wokale jak z lat 90 poczułem atmosferę "Opola" :D .Teraz na serio kompozycja jest bardzo dobra i te dźwieki gitarowe na duzym stusainie są super, co do wokali to też są fajne ,ale jak dla mnie to wszystko zbyt festiwalowe.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Jak na amatorską kompozycję to naprawdę bardzo dobra robota! Do spraw instrumentalnych mam co prawda drewniane ucho, ale wokalnie i tekstowo prezentuje się naprawdę przyzwoicie i ogólnie przyjemnie się słucha. Wyrazy uznania i czekam na kolejne kawałki.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Już słyszałem już lajkowałem na FB. Piece of Art :) Oby tak dalej.

Momentami mi wokalistę Turbo przypominasz :)
 
Do góry Bottom