Luneta

Status
Zamknięty.

Paladyn Andre

New Member
Dołączył
21.9.2005
Posty
18
Jak myślicie, kto może nas obserwować przez lunetę po zakończeniu gry? Czekam na ciekawe odpowiedzi. POZDRO.
smile.gif
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Temat wydaje mi się bardzo ciekawy, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Moim zdaniem może to być orkowa galera, ale odpowiedź poznamy dopiero za kilka miesięcy po premierze w Niemczech.



pozdrawiam
tongue.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Pewnie coś dla jajec zrobiono, więc pewnie narrator
tongue.gif

A tak to może być ktoś, kogo spotkamy na początku G3, czyli może jakiś pirat, który nas napadnie, Gravell, który skończy budowę statku, strażnicy z królestwa, którzy nas szukają, jakiś inny lump, którego matka biła patelnią w dziciństwie ;P.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Ja się nad tym nie zastanawiałem, myślałem że to my patrzymy, ale teraz sobie uświadomiłem że widać statek paladynów. Według mnie to była taka reklamka, żeby się pośmiać i nic więcej. Temat jest ciekawy
 

Cor Adam

Member
Dołączył
21.9.2005
Posty
30
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Może to orkowie którzy chcą zaatakować albo Jack ze swojej latarni. Może to też być zwyczajne zakończenie które nic nie znaczy.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Bardzo ciekawy temat
smile.gif
biggrin.gif

Ja mam 2 hipotezy:
1. Orkowie nas chcą napaść
biggrin.gif

2. Może to statek piratów
biggrin.gif


A tak naprawde to dopiero teraz sobie uświadomiłem to że nas śledzono :/

Pozdro All
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
No, sądze, że to orkowie...
Może w G3 okaże się, że jak przybijamy do kontynentu to okazuje się, że bestie nas śledziły. I chcą się zemścić za to, że Bezi powyrzynał z 200 orków
tongue.gif

A tak na serio to tylko taki gag dla jaj. Nic więcej.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja myśle że orki są za głupie aby obserwować nas z lunety ale nigdy nic nie wiadomo pewno specjalnie głupich udają a tak na prawde to cwakiaki:).Możliwe że to jacyś ludzie z kontynentu nas widzą bo paladyni sś w Khorinis a piraci w Jarkendarze.
 

Inos

New Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
16
wedlug mnie to poprostu nic nie znaczace zakonczenie gry ale mozliwe ze ktos z latarni morskiej na kontynecie nas wypatrzyl...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Noo bardzo intrygujący temat, własnie teraz sobie przypomniałem jak to było, tylko hmm dziwi mnie sprawa taka, ze słychać wtedy głosy naszych bohaterów. Moim zdaniem jest to jednak nic nie znaczące zakończenia, ale kto wie, kto wie
biggrin.gif
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Hehe, rzeczywiście fajy wymyślony temat, dopiero teraz sobie to uświadomiłem że może to być jakiś statek lub tak jak wspominaliście ktoś z latarni. Ale szczerze powiedziawszy wydaje mi się jednak że to tylko było pokazanie statku zlunety na zakończenie.Chociaż kto wie...W sumie to w gothicu 1 też nikt się nie spodziewał po zakończeniu że głazy zwalą się na bezia no nie ??
Pozdro
 

soldier of gondor

New Member
Dołączył
18.8.2005
Posty
14
ja też sie kiedyś nad tym zastanawiałem. I doszłem do tego, że to byli jacyś orkowie. Może na początku gothica 3 będzie ciąg dalszy tego filmu?

ps: fajny temat
wink.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Heh no spoko temat a co do tej lunety konczącej grę myślę że to byli piraci chcący złupić nasz statek ale może to po peostu jakiś gag tak jak napisali moji poprzednicy, jedno jest pewne wszystkiego dowiemy się po premierze G3.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Moze gdy Gravel skonczył budowe statku to paladyni mu go skonfiskowali i nas chcą zlapac.
tongue.gif
No dobra pewnie piraci lub z jakiejs latarni z terenu Myrtany.
Sory za krotkiego posta
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Mi tam zawsze wydawało się, że to jest poprostu takie charakterystyczne, dla chociażby kreskówek, zakończenie. I żeby rozgrywka w Gothic II skończyła się z humorem, to autorzy właśnie tak zrobili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom