Liero

Status
Zamknięty.

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Czy graliście w "Liero"? Jest to super gra tylko jest troszkę przestarzała (z 1998 roku). Przypomina dzisiejsze Wormsy, ale można w nią grać w dwie osoby. Do wyboru jest mnóstwo broni więcej niż w Wormsach.

Oto link na stronę na której można pobrać "Liero"
Pozdro
biggrin.gif
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Oj żeś dużo powiedział. Mnie to nic nie mówi. Prędzej już, że podobne do Soldata, tylko bardziej bajkowe. Broni... wcale nie dużo, ale ci chodzilo o to, że można ściągać fajne mody, dzieki którym są te nowe bronie. Tak samo plany.
Według mnie tą grę można ściągnąć tylko jeśli chce się grać z kumplem na jednym kompie, inaczej nudna gra.
6+/10
tongue.gif
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Eee tam... mi sie niepodoba strasznie slaba grafa.. :/ wole grac w soldata:]
troche gralem w ta gre(liero) ale bardzo krotko ... I nieprzesadzaj z tą bronią - nie jest ich tak duzo ... Ocena 1/10 :] :]
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Hehe, gra jest świetna !! Gram w nią od wczoraj razem z braćmi (zgadnijcie kto wygrywa
tongue.gif
) Może grafa jest kiepsak, ale w tej grze nie oto chodzi
tongue.gif
Do tego fajne są edytory broni i map, za to duży plus !!

Czyli 7/10

Pozdro

PS. Ustawcie sobie poziom krwi na 500 %
biggrin.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
HA! Liero. Grałem w to jeszcze na starym kompie i grywalność nieziemska
happy.gif
. Normalnie dla mnie wypas gra. Jeszcze jak się w ustawieniach pogrzebie, to już można niezłą jazdę zrobić
happy.gif
. Grafika może nie zachwyca (
rolleyes.gif
), ale ja na to nie patrzę
smile.gif
. Miłego grania
smile.gif
.
 

tom

New Member
Dołączył
25.12.2005
Posty
12
Właśnie ściągam. Kiedyś grałem, ale dopiero jest jakaś zabawa na dwóch.
Pójść do sąsiada i ograć go:) To lubię. Jeśli chodzi o grę z komputerem, to mówiąc prawdę gra traci urok. Polecam, tym bardziej, że gra jest darmowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom