Levele

W którym Gothicu łatwiej jest zdobyć level?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Wg. mnie w Gothicu I
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Gothic 1... Ze względu na łatwiejszy rozwój postaci. Na 14-15lv będąc Cieniem spokojnie lałem Orków (łuk na mistrza i jazda!). Jeszcze w pierwszym rozdziale można nabić ze 20lv, jak nie lepiej, w następnym koło 25, i skończyć na 45+...
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
QUOTE Gothic 1... Ze względu na łatwiejszy rozwój postaci. Na 14-15lv będąc Cieniem spokojnie lałem Orków (łuk na mistrza i jazda!). Jeszcze w pierwszym rozdziale można nabić ze 20lv, jak nie lepiej, w następnym koło 25, i skończyć na 45+...

Bardzo łądnie powiedz mi tylko z jaką zbroją chodziłeś>?

A co do tematu to uważam że w G2, pnieważ sam się przekonałem że bardzo szybko można zdobywać levele. Jestem w I rozdziale a zabijam już cieniostwory, orki i .... trolle ( nie są wymagające ). Nie przystąpiłem jeszcze do żadnej z gildii a mam już 10 lvl a z tego co widze to jeszcze DUŻO zdobędę jeszcze w I rozdziale.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE QUOTE Gothic 1... Ze względu na łatwiejszy rozwój postaci. Na 14-15lv będąc Cieniem spokojnie lałem Orków (łuk na mistrza i jazda!). Jeszcze w pierwszym rozdziale można nabić ze 20lv, jak nie lepiej, w następnym koło 25, i skończyć na 45+...

Bardzo łądnie powiedz mi tylko z jaką zbroją chodziłeś>?


Z tą za 2000 bryłek od Diega. Nawet nie wiem po co... napisałem chyba że łukiem leje? AI w G1 jest o wiele gorsza, więc wybycie każdego potwore w grze bez straty hp to żaden problem...
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
QUOTE QUOTE QUOTE Gothic 1... Ze względu na łatwiejszy rozwój postaci. Na 14-15lv będąc Cieniem spokojnie lałem Orków (łuk na mistrza i jazda!). Jeszcze w pierwszym rozdziale można nabić ze 20lv, jak nie lepiej, w następnym koło 25, i skończyć na 45+...

Bardzo łądnie powiedz mi tylko z jaką zbroją chodziłeś>?


Z tą za 2000 bryłek od Diega. Nawet nie wiem po co... napisałem chyba że łukiem leje? AI w G1 jest o wiele gorsza, więc wybycie każdego potwore w grze bez straty hp to żaden problem...

Tu się z tobą zgodzę. W G2 potworki są"mądzrzejsze" :] A tak pozatym to mnie i tak to wybijanie wszystkiego niesprawia mi dużego trudu. Mam skórzną zbrojęi pierścień +5 do obrony. Czyli jak bym nosił Lekki pancerz najemnika. A i jeszcze ze Smoczą Zgubą ( nadal jestem w I rozdziale :] )
wyżynam wszystko.

PS: Trolla zabiłem Kiepskim mieczem półtoraręcznym
biggrin.gif
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
W G1 jest łatwiej zdobyć lev. bo jest więcej chodzącego doświadczenia(bestie itp...)!!!!
laugh.gif
Zgadzam się z Arcanem że to jest prostr jak drut i niewidzę większego problemu z tymi lev.!!!!
tongue.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wydaje mi się ze w G2 łatwiej jest zdobyć następny poziom. Prostym przykładem jest chociażby, 5 rozdział, gdy masz w swoim ekwipunku smocze łuski możesz je opchnąć Bennetowi (exp. i kasa) a później je odkupić je od poczciwego kowala i znów je sprzedać, można tak robić na okrągło aż do znudzenia
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom