Lego Star Wars...

Status
Zamknięty.

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Może ktoś grał w tą grę, albo ją chociaż widział, chciałbym poznać wasze opinnie na temat tej gierki.
Moim zdaniem...
Gra jest bardzo fajna, grafa jest kanciasta, jak na lego przeystało
tongue.gif
fabuła też całkiem całkiem, a najlepsze jest to, że można we dwóch grać na jednym kompie
biggrin.gif
.
Czekam na wasze opinnie.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
nie grałem a mogłbys podac jakas stronke z której mozna to sciagnąc??

grałem jedynie w wyscigi z lego, ma taki ......legowski klimat, fajne nawet bo mozna sobie autka budowac
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ściągnąć demo można z www.legostarwarsthevideogame.com
 

Xamerith

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
43
Fajna gierka.

To ja to rozwine może.
Grafika legowata, muzyka... nawet nie zwróciłem uwagi (o droid, o nastepny) , odgłosy mieczy swietlnych niezłe.
Grywalność... dajmy na to ze duza.
Szkoda tylko ze gierka jest krótka, dwa wieczory z kumplem i wracamy do innych gierek.

werdykt 5/6

Świetna gierka do pogrania z kumplem przez kilka wieczorów.

P.S.
Fajnie jest jak sie w tej restauracji pomiedzy poziomami nawalają dark jedi z normalnymi.
P.S.2
I tak Sidius rządzi
wink.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Właśnie sciągam z "osiołka" Lego SW. Jak zagram to zeedytuje posta. Ale mam pare pytań do grających:

1) Na czym polega tryb gry na dwóch playerów? Czy ekran jest podzielony?

2) Czy mozna uzywać pada? Jak ktoś uzywa to niech mi powie jak sie na nim gra? (sam mam pada).

3) Na ilu cd jest Lego SW? Bo wiezyć mi sie nie chce, że to tylko jedna plyta! Czyżby gra byla aż tak krótka?

4) Ile godzin trzeba poświecić na jej przejście?

Tyle. Wrazenia z gry napisz kiedy zagram.

Edit:

Juz troche pograłem i stwierdzam, ze gra nie jest tak strasznie fajna. Grafika jest dobra, muzyka taka sobie, ale to nie w tym tkwi moje nie zadowolenie. Ogólnie cała rozgrywka wcale tak nie pasjonuje. Zadnych combo (prócz tych ze skakaniem), strasznie dziecinne...ogólna ocena 3/5. Przynajmniej nie przynudza, ale tez nie podnieca.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Gra jest naprawdę ciekawa, ma bardzo fajną grafikę (wprost z klocków lego
biggrin.gif
) no i oczywiście fajną favuło bo robianą na podstawie filmów. Demo można ściagnąć jeszcze z tej strony http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=830 . Życze miłej gry i zbierajcie takie akumulatory z hasłami to będziecie mogli mieć nowe postacie czy coś takiego.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
ja sciągnołem demko z tej oficjalnej strony, ale nie zachwyciła mnie. Jest owszem fajny klimat gry, troche fajnych ciosów i jak napisał bobek jeden kombos i nie wiem jak sie blokuje strzały a ten koles obok czesto blokował.
mad.gif
A mi sie nie udawało.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Strzały blokuje się atakiem, poprostu idziasz na droida i naciskasz przycisk ataku, a legoludek odbija strzały
biggrin.gif
.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
NO BA! Człowieku, gra jest super
biggrin.gif
Ma styl
biggrin.gif
. Przeszedłem, choć nie otworzyłem jeszcze tych 4 drzwi u dextera, tego bonusowego poziomu. Uwielbiam Yode, super skoczek lol. Wymiata gierka, niby wszystko z lego, ale ma super klimat, i jest humorystyczna
wink.gif
. Polecam wszystkim fanom Star Wars, uśmiejecie się
smile.gif
 

Thorus15

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
39
Ja grałem w tą gierkę, ale to jest raczej przygodówka dla małych dzieci. A popularność zyskała dlatego, że są w niej umieszczone wszystkie Epizody Star Wars w tym epizod 6. Gracze nie mogąc doczekać się premiery ostatniej części sięgali po tą gierke, ale poza tym to nic specjalnego.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Przesadzasz... co ma do tego fakt, że głównymi bohaterami są ludki złożone z pięciu części, w tym dwóch chwytnych łapek i łatwo aputowalnej głowy? Nie lza być takim tetrykiem- zabawić się w końcu można, bo giera podobno fajna.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Według mnie ta gra jest bardzo fajna
Plusy
Wiele poziomów
Wiele postaci
Fabuła STAR WARS(dobrze że swojej nie wymyślali)
Minusy
Grafika przedewszystkim ale to w końcu lego
Poziom trudności (za łatwy)
Ogólna ocena wedłóg mnie to
6,5/10

Poprawka użytkowika o linku Thorus15 To jest PLATFORMÓWKA Gdyż większość gry polega na skakaniu i zbieraniu niż na walce a nie przygodówka chociarz to można nazwać Platformowa przygodówka!!
tongue.gif
 

PIT213

New Member
Dołączył
25.5.2005
Posty
16
Gra jest fajna. Przeszedlem juz cala najfajniejszy Jest Vader
biggrin.gif

Jest wiele poziomów, niezla zrecznosciówka, chociaz za krótka
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom