Lee

Status
Zamknięty.

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Mówię Lee, że chce zostać Najemnikiem, a on każe mi pójść do Onara. Wszystko cacy, ale Lee mówi że nie jestem gotowy.

P.S Wypełniłem zadanie dla Torlofa i mam sześciu Najemników "za". Czy to bug?
sad.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
To też zależy od tego jakie zadanie wybrałeś od Torlofa. Bo jeżeli wybrałeś zadanie że masz iść do Sekoba po czynsz to będziesz musiał więcej najemników do siebie przekonać. Tak się właśnie sprawy mają. A jak wydaje ci się że jesteś gotów to idź do Torlofa i się go spytaj jak twoje poparcie. Kiedy ci powie że możesz zostać to wtedy idziesz do Lee on cie wysyła do Onara z nim uzgadniasz zapłatę i wracasz do Lee wtedy otrzymasz pancerz. A jeśli dalej będzie gadał że nie jesteś gotów raczej bug, albo jeżeli grasz na kodach raczej to jest przyczyną, ale spróbuj jak najwięcej najemników przekonać.
 

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Przekonałem: Bustera, Sentenze, Jarvisa, Roda, Corda, Ciphera i Torlofa, przechodząc test ze strażnikami.
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
A z Wilkiem gadałeś??, a czy przed pójściem do Lee gadałeś z Torlofem??, możę to nie jest bug tylko on nie robi wszystkiego po kolei i takie są tego konsenkwencje. Na twoim miejscu dałbym sobie wcześniejszego Save'a i wczytał to najprostszy sposób

P.S. Przestań nabijać posty bo ciagle są twoje tematy np. Dexter zaraz potem Saturas a teraz Lee mozę ty nie masz tych problemów tylko piszesz po to by nabic te posty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom