Lee I Lee

Status
Zamknięty.

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
Witam. Mam do was takie pytanko. Czy podczas misji "Armia dla Gothy" pojawil sie 2 Lee??
Ja idac z Vengardu w strone Gothy i zabierajac po drodze Lee, Hanza i kilku paladynow zauwazylem w krzakach jeszcze jednego Lee. Ale rzecz w tym ze wygladal on tak samo jak w G3. Mial taka sama twarz jak w podstawce i Ciezka zbroje nordmarczyka. Mieliscie cos takiego?? :eek:
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
ja miałem coś podobnego, mianowicie jak Lee przed rozmową z Hanzem wyszedł z zamku i poszedł w strone dawnego Nordmaru(tak gdzie są demony) użyłem kodu spawn Lee, pojawił się on w zamku, ja robiłem wszystko tak jak należało robić. potem gdy porozmawiałem już z magiem poszłem do zamku i tam był Lee w pancerzu Nordmarczyka, wziąłem go ze sobą a jak doszłem do Gothy to pojawił mi się drugi Lee w zbroi paladyna. nie przeszkodziło mi to jednak w ukończeniu gry. poprostu powiedziałem temu Lee w zbroi Nordmarczyka, że już go niepotrzebuje i on wrócił do Vengardu.
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
CYTAT(szczurek @ 28-02-2009, 00:43) index.php?act=findpost&pid=215368
Zarzuć screenem.


No niestety ale jestem juz za ta misja i mam save w pozniejszym etapie gry. A tam gdzie stal Lee w Zbroi Nordmarczyka teraz nikogo nie ma. A nie bede gral od nowa tylko po to by zrobic Lee screna. Teraz zaluje, ze nie zrobilem wtedy tego screena :/

Edit: Ogladajac filmiki na youtube znalazlem ten http://www.youtube.com/watch?v=i2JM-Z_D5ew
Jest na nim bug o ktorym napisalem. U mnie troche to inaczej wygladalo, ale tu jest podobnie :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(kilek @ 28-02-2009, 15:09) index.php?act=findpost&pid=215407
No niestety ale jestem juz za ta misja i mam save w pozniejszym etapie gry. A tam gdzie stal Lee w Zbroi Nordmarczyka teraz nikogo nie ma. A nie bede gral od nowa tylko po to by zrobic Lee screna. Teraz zaluje, ze nie zrobilem wtedy tego screena :/


Częste wpadki i bugi można wytłumaczyć błędnym kodem gry.
Niestety zdarza się, że postacie bywają nie tam gdzie trzeba itd.
Osobiście zdarzyło mi się mieć dwóch Lee w podobny sposób jak u MichałABG.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja nie miałem 2-óch Lee...
U mnie idioci weszli w krzaki i wyjść nie mogli:)Dwóch albo trzech paladynów poszło za mną a reszta w krzaki.Musiałem save wczytać.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
widziałem gdzieś filmik o tym no ale wiesz... zmierzch jest bardzo zbugowaną grą więc jest dużo takich bugów np. ork bez imienia co w dodatku lata, obóz gońców leśnych itp. poszukajcie to znajdziecie :) mój kolega miał też taki problem :) tylko z thorusem biegał sobie za ścierwojadem obok ardei a drugi siedział gdzie jego miejsce XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom