Laguna

Status
Zamknięty.

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Fabuła

Dzień 1 na wyspie

Myślałem, że uda mi się uciec od zawieruchy wojny, myślałem że ułożę życie na nowo. Jaki ja byłem głupi...

Cztery tygodnie temu udało mi się wypłynąć z Myrtany w kierunku wschodnim, mając nadzieję dopłynięcia do Khorus. Chciałem tam uciec od wojny, która nas dopadła na kontynencie. Ale los chciał inaczej - podczas straszliwego sztormu na wodach Myrtańskich nasz statek został zniszczony, a cała załoga utopiła się... ja jako jedyny przeżyłem cudem. Ale co z tego? Udało mi się dopłynąć do stałego lądu by potem się dowiedzieć, że trafiłem na skraj kolejnej wojny pomiędzy tubylcami, którzy przybyli tu by wygnać swoich przeciwników, a piratami którzy postanowili zrobić tutaj kryjówkę. Obydwie strony się nienawidzą i wiem że wybuchnie tu walka... a ja będę musiał zadecydować czyją stronę poprzeć.

Chciałem uciec przed walką - nie udało się. Może ucieknę od śmierci dołączając do jednych a walcząc z drugimi?

Wcielimy się w rozbitka trafiającego na wyspę Laguna, do której prawo roszczą sobie dwie grupy – tubylcy z małych wysp południowych oraz piraci, którzy zrobili tutaj kryjówkę. Aby przeżyć będziesz musiał dołączyć do jednej z nich. Może nawet w zamian odwiozą cię na Khorus?

Autorzy:
-Huntik2009(skrypter, scenarzysta);
-adana4(level designer, grafik 3d);
-taki jeden ludek(grafik 2d);

SCREENY

da20jbtbe4yluj2vmlxv.jpg

lph4w7dsqc9p4ebore.jpg

ueyl33y2avtjfq9x1l18.jpg

w5d3lc4vgmxpyjjzai0.jpg

7ikuo076a9labv4wchrd.jpg

9adoulx2xeduyvx940yz.jpg

hgonj89wohegac8h79ot.jpg

q837dt6azp97n6vqcv5.jpg

5r0efcxstgyzzbon0bx.jpg


Zapraszam do komentowania .
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ciekawy zarys fabularny. Na tyle ciekawy, że z chęcią zagrałbym w to, chociaż w modyfikacjach nie gustuję.
Jakaś przybliżona data premiery?
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Za jakieś 2 tygodnie , zobaczymy co jeszcze w praniu wyjdzie .
 

UriX

New Member
Dołączył
22.8.2011
Posty
17
Podoba mi sie,fajny pomys :trollface: też z chęcią bym za grał
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Po wielu męczarniach wreszcie się udało . Oto link :
Mod


Autorzy:
-Huntik2009(skrypter, scenarzysta, tester główny);
-adana4(level designer, grafik 3d);
-Abubaker(grafik 2d )
i inni
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
A na której grze bazuje ten mod? Na G1, czy G2, bo nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat...
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o to coś dla mnie, uwielbiam różne modyfikacje do gothica, niektóre screeny wyglądają mi znajomo - trochę podobne do innych modów ale to tylko screeny więc muszę zagrać aby sobie wszystko ładnie obejrzeć ;). na pewno zagram z przyjemnością a potem ocenie modzika ^^

edit: niestety antywirus nie pozwala mi go ściągnąć i automatycznie usuwa - wyrzuca komunikat że "laguna.exe zawierał zagrozenie Packed.Vuntid!gen1
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Z chęcią zagram, ale to dopiero po formacie. Zanim jednak to zrobię chciałbym się dowiedzieć jak długi jest mod? Czy zapewnia rozgrywkę na 1-2 godziny, czy może jest znacznie dłuższy?
No i miło by było, gdyby ktoś zdał sprawozdanie jak już sobie zagra : )
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
81
Zapewne antywirus szaleje , na czas pobierania po prostu go wyłącz .
Mod jest krótki , zależy od gracza , ale tak z 1 godzinkę w niego pogramy .
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
Bez obrazy, ale te tekstury pancerzy są brzydkie. Na ostatnim obrazku zaś, widać jakby główny bohater stał na wodzie. Radzę powiększyć tą deskę. Oprócz tego "level-design" by mógł być lepszy. Mam nadzieję że wydacie drugą wersję modyfikacji. Jutro napiszę, jakie są wrażenia po zagraniu w modyfikację, i przy okazji wypiszę wyłapane błędy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom