Kto trudniejszy - Sniący czy Smok Ożywieniec

Status
Zamknięty.

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Smok ożywieniec oczywiście
biggrin.gif
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Ani jeden ani drugi :evil: !! To juz większy problem jest z chrząszczami bo sie ciągle kręcą i trafic nie można!
smile.gif
(tak serio to raczej śniący był torche trudniejszy...)
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Niestety ale prawdą jest to, że żaden dużego problemu nie sprawia jeżeli się wie jak się do delikwenta zabrać. Smoka ożywieńca pokonałem w MNIEJ NIŻ MINUTĘ:] , a o Śniącym to już nawet nic nie mówie :]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Jak Keeper stwierdził: Chrząszcz to totalny ownage mastah! Kiedyś stojąc pół minuty próbując go trafić łukiem, podbiegłem ostatecznie i po trzech uderzenich mieczem wreszcie trafiłem...

Ale serio: Śniący. Zabić się go nie da! Tylko przepędzić. A smoka zabijamy. : ]
 

Szczep

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
86
Sniacy

Śniący jest trudniejszy, ponieważ według zapisków bractwa jest on bogiem (no, można się spierać, nawet jesli nie, to jest pół-bogiem), a Smok Ożywieniec jest tylko wybrańcem Beliara, więc nie ma boskiej mocy. Poza tym w Śniącego wierzyła 1/3 mieszkańców doliny, a w smoka ożywieńca nie wierzy nikt. Raczej wierzą w Beliara niż w niego
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Śniący jest trudniejszy, a w szczególności te jego wkurzające kule ognia, a smok ożywieniec to formalność.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
śniący

przecierz smok ożywieniec pyk pyk i w 20 sekund już go nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
sniący jest niesmiertelny on przeciez niezostal zabity tylko ''wciągniety" do piekla rodem!
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Śniący jest łatwiejszy bo dosyć często nie pluje ogniem.
 

Szczep

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
86
zzzz

Śniący jest BOGIEM. Jego się nie da zabić. Smok Ożywieniec jest WYBRAŃCEM BELIARA, więc można go zabić. Porównajcie BOGA z WYBRAŃCEM (czyli np. Beliara ze Smokiem). I kto jest lepszy?
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
śniący nie jest bogiem tylko Demonem
a jezieli o to że w nigo wierzyli to chodzi o to że on był ich "Bożkiem"
i był wybrańcem beliara
choć ważniejszy był dużo od smoka ożywieńca
ale ON NIE JEST BOGIEM
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Obydwa to leszcze już trdniej pokanać inne stwory np orków na początku, jaszczuroczłeków ale kiedy dochodzi do ostatnich bosów jesteś już tak rozbudowaną postyacią, żę to zabawa anie walka.
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
No to zależy czy mówisz o walce bezpośredniej, czy nie
tongue.gif
. Bo w bezpośredniej to pewnie że smok bo ze Śniącym się nie walczy. Jego nie można pokonać
tongue.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Śniący, czy Ożywieniec

To prawda obydwoje nie byli tacy trudni, jednak stawiam na Ożywieńca


P.S Nie można było zrobić z tego ankiety?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Sniacego zabic to pikus jest, ale jeszcze latwiej jest zabic smoka ozywienca.Faktycznie najwiekszym problemem jest zabicie chrzaszcza, ciezko typka trafic jest
biggrin.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Jak Keeper stwierdził: Chrząszcz to totalny ownage mastah! Kiedyś stojąc pół minuty próbując go trafić łukiem, podbiegłem ostatecznie i po trzech uderzenich mieczem wreszcie trafiłem...

Ale serio: Śniący. Zabić się go nie da! Tylko przepędzić. A smoka zabijamy. : ]

sprytnie do tego podeszłeś arcane...ale jak już mam wybierać to na 100% lepszy był SO...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE QUOTE Jak Keeper stwierdził: Chrząszcz to totalny ownage mastah! Kiedyś stojąc pół minuty próbując go trafić łukiem, podbiegłem ostatecznie i po trzech uderzenich mieczem wreszcie trafiłem...

Ale serio: Śniący. Zabić się go nie da! Tylko przepędzić. A smoka zabijamy. : ]

sprytnie do tego podszedłeś arcane...ale jak już mam wybierać to na 100% lepszy był SO...

Wiesz... Spróbuj zabić Śniącego... Nawet do niego nie podejdziesz! Próbowałem czy to z kodami czy bez... (skoro o tym mowa, sprawdzałem jego hp: 20,000. Poziom 2000... Słaby ziom : P). I lipa! Usypia mnie kiedy wogóle do niego podchodzę. A i jego ataki potrafią się dobrać do skóry. A Smok? Pfff, Magiem na dwa strzały poszedł...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom