Którą Z Nich Warto Kupić ?

Którą z nich warto kupić ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Mam trochę kasy i chciałbym pograć sobie w jakąś ciekawą grę. Ostatnio zainteresowały mnie Gothic 4 : Arcania oraz Risen. Którą z nich warto kupić, jedną, chodzi nie tylko o samą własną przyjemność ale także o forum.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Zdecydowanie Risen ;) Ta gra jest po prostu nieporównywalnie lepsza i tyle, nic dodać nic ująć.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Podzielam zdanie kolegi Risen. Zdecydowanie lepsza fabuła, rozwiązania znane z serii Gothic, duża przyjemność płynąca z rozgrywki.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Tak naprawdę, to zależy czego oczekujesz. Z tych dwóch gier o wiele lepiej wypada Risen - lepsza grywalność, fabuła, klimat. Niemniej, Arcania również jest tytułem interesującym. Primo, trzeba zobaczyć, jak biją naszych - dobre imię serii Gothic, bo ta gra Gothiciem już na pewno nie jest. Secundo, bo to NIE jest zła gra - tylko każdy, patrząc na nią przez pryzmat poprzednich części, ocenia ją jako gówno, co w takim porównaniu jest prawdziwe, ale jako samodzielna gra - jest całkiem przyjemna do zagrania.
Wspomniałeś że "chodzi też o forum". Hmmm... Arcania. Można się wypowiedzieć w kilku ciekawych tematach, a jeśli chodzi o forum to bum na Risena się skończył, na Arcanię - wciąż dycha.
Twoja decyzja.

Ave
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jeśli kochasz grać w gothica - kupuj risen
jeśli kochasz grać i walić w ścianę głową jednocześnie - kupuj arcania
osobiście radzę ci kupić risena :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ok, jak na razie wszystkie osoby w ankiecie zagłosowały na Risena więc nie widzę sensu spamować w tym temacie. Przekonaliście mnie i kupuję Risena.
Temat do zamknięcia.

Done.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom