Krwawe Kielichy

Status
Zamknięty.

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Mam problem bo niemoge znalesc piatego pucharu a wszystkie miejscówki obczaiłam bo sprawdzalam 1.Dom Diega 1 po prawej 2.Dom Valentina 2 po prawej 3.Dom sedziego 4.Dom obywateli 5.Dom Lutero i z tego domu do Lehmara i 6 to dom Fernanda cos pominelam?
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
normal_Mapa%20%5BKhorinis%5D%20Krwawe%20Kielichy.jpg


Jeśli dobrze widzę to w dzielnicy portowej jest jeszcze jeden puchar (choć to może być błąd, bo nie ma narysowanego u Lehmara). A u Hagena na górze (tam gdzie miesza stary gubernator) też byłaś?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Napisz nam proszę, w której miejscówce nie znalazłaś kielichu.
Zadania związane z Gildią złodziei
Krwawe Puchary: Daje nam to zadanie Cassia, polega ono na znalezieniu kolekcji niezwykle cennych pucharów, które król zdobył podczas krwawej kampanii. Lokacja ich:
1.Pierwszy kielich znajduje się w domu Lichwiarza(Lehmara), a konkretnie w jego skrzyni (L-P-P-L-P).
2. Drugi znajdziemy w pierwszym domu po prawej w górnym mieście (dom Grentbaha), w skrzyni na piętrze (P-P-L-P-P-L).
3.Trzeci kielich znajduje się w chatce Valentina. Jest to drugie mieszkanie po prawej wchodząc do górnego miasta. Najpierw należy ukraść właścicielowi domu klucz. Następnie pociągnąć lampę na piętrze jego domu. Otworzy się tajny schowek, w którym jest skrzynia z wraz z naszym celem.
4. Czwarty kielich znajduje się w ratuszu, w pokoju gdzie jest gubernator Larius.
5. W domu sędziego naciskamy na przycisk na tarczy, otworzy się tajny schowek na parterze. Trzeba ukraść także właścicielowi klucz.
6. Ostatni kielich jest w domu obok mieszkania Lutera. Klucz do skrzyni jest na kominku.
Żródło - http://gothic.org.pl/gothic-2/gildia-zlodzieji.html
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Chyba ten pominęłaś:

Piąty puchar:

W domu na lewo od alchemika Salandrila (lewa część górnego miasta). Na kominku leży klucz do skrzyni, w której jest puchar.

Jeśli nie to ja się poddaję.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wygląda na to, że wszystko jasne. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom